نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
کد خبر: ۹۹۳۰۸
2019 February 08 - ۱۱:۲۰ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- ایران خودرو و سایپا دو خودروساز بزرگ همزمان با جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، شرایط پیش فروش محصولات خود را اعلام کردند.
به گزارش پدال نیوز، بر اساس برنامه ریزی انجام شده شرایط پیش فروش مشارکت در تولید محصولات ایران‌خودرو به مناسبت دهه مبارک فجر از روز دوشنبه 15 بهمن ماه آغاز و تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت.
 
در طرح فروش ایران خودرو علاوه بر سود مشارکت  "تخفیف خرید محصول ایرانی" نیز برای تعدادی از محصولات در نظر گرفته شده که پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو است. البته در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نیست.
 
همچنین مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده است. علاوه بر این تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا خواهد بود.
 
طرح پیش فروش دهه فجر سایپا نیز از روز 16 بهمن ماه آغاز شده است که در این طرح خانواده سایپا و تیبا در کنار محصولاتی همچون ساینا، نیسان و پیکاپ ریچ با 18 درصد سود مشارکت و 15 درصد سود انصراف به فروش خواهد رسید. ضمن آنکه در این طرح خریداران گروه ایکس 200 و پراید 151 نیز از تخفیف بهره مند خواهند شد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head