نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۳
کد خبر: ۹۹۲۵۵
2019 February 06 - ۱۹:۰۹ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه گفت: ظهر امروز مینی‌بوس حامل تعدادی از دانش‌آموزان دو روستای عده‌عویس و خزینه علیا در مسیر برگرداندن دانش‌آموزان به منزل دچار سانحه شد که در این حادثه ۲ دانش‌آموز کشته شدند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ، احمدرضا کرایی رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه دقایقی پیش  اظهار کرد: ظهر امروز مینی‌بوس حامل تعدادی از دانش‌آموزان دو روستای عده‌عویس و خزینه علیا در مسیر برگرداندن دانش‌آموزان به منزل دچار سانحه شد.
 
وی افزود: در این حادثه 2 دانش‌آموز کشته شدند که یکی از آن‌ها دختر و یکی پسر بود و در مقاطع هفتم و هشتم مشغول به تحصیل بودند.
 
رئیس آموزش‌وپرورش امیدیه عنوان کرد: در سانحه تصادف 9 دانش‌آموز مصدوم شدند که 3 نفر از دانش‌آموزان برای پیگیری روند درمانی خود به بیمارستان گلستان اهواز اعزام می‌شوند و بقیه آن‌ها در مراکز درمانی شهرستان امیدیه تحت درمان قرار می‌گیرند.
 
فوت دو دانش‌آموز 12 و 13 ساله
 
شهیار میرخشتی رئیس مرکز اورژانس خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان ظهر امروز در ساعت 12 و 50 دقیقه  در مسیر امیدیه به ماهشهر رخ داد.
 
رئیس مرکز اورژانس خوزستان عنوان کرد: دو دانش‌آموز به نام‌های لیلا عثمانی 13 ساله و عباس عثمانی 12 ساله کشته شدند. همچنین 9 دانش‌آموز در این حادثه مصدوم شدند که به بیمارستان‌های امام رضا(ع) و بیمارستان نفت منتقل شدند.
 
 در حادثه تصادف ظهر امروز یک دستگاه مینی‌بوس با یک تریلر که در کنار جاده متوقف بود برخورد کرد و راننده مینی‌بوس محل تصادف را ترک کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head