نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۷
کد خبر: ۹۹۲۰۵
2019 February 05 - ۱۵:۲۸ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک از دستگیری دو مرد جوان خبر داد که با جرثقیل اقدام به سرقت خودروهای شاسی‌بلند می‌کردند!
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم ، با دریافت پنج خبر مشابه، مبنی بر سرقت خودروهای شاسی‌بلند در محدوده قلهک در یک ماه گذشته تیمی از مأموران کلانتری 124 قلهک به طور ویژه شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را بر عهده گرفتند.
در تحقیقات پلیسی، مشخص شد که سرقتها توسط دو مرد جوان انجام می‌شود و سارقان با استفاده از یک دستگاه جرثقیل، خودروهای شاسی بلند پارک شده کنار خیابان را، سرقت می‌کنند.
 
در اقدامات بعدی مشخص شد راننده جرثقیل در فاصله دو تا سه کوچه به محل سرقت، جرثقیل را آماده می‌کرده و با آمدن به محل پارک خودروهای شاسی‌بلند، با همکاری سارق دیگر، نسبت به برداشتن خودرو در مدت دو الی سه دقیقه اقدام می‌کردند.
 
تحقیقات ادامه داشت تا اینکه یکشنبه شب هفته جاری (14 بهمن 97)، مأموران به یک دستگاه جرثقیل که در حال برداشتن یک دستگاه خودروی توسان بودند، مشکوک شده و راننده جرثقیل را حین بالا بردن خودروی شاسی دستگیر کردند  اما نفر دوم که سوار بر خودروی سواری‌اش بود، توانست از محل متواری شود.
 
با دستگیری راننده جرثقیل، تحقیقات وارد مرحله بعدی شد و مأموران موفق شدند ضمن شناسایی مخفیگاه سارق متواری، وی را نیز دستگیر کنند.
 
سرهنگ محمد غفار؛ رئیس کلانتری 124 قلهک با اعلام این خبر گفت: پرونده به همراه متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع داده شد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head