نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۸
کد خبر: ۹۷۸۰۸
2019 January 10 - ۲۰:۵۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو اعلام کرد؛
پدال نیوز: معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو گفت: روند تولید فوتون ساوانا و هن تنگ آغاز شده و عظیم خودرو به طور رسمی وارد فاز تولید شده است.
به گزارش پدال نیوز، عقیل مصطفایی، در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد آنلاین با بیان اینکه شرکت صنایع تولیدی عظیم خودرو در سایت بروجرد اقدام به تولید فوتون ساوانا کرده است، گفت:با تولید انجام شده طی دو ماه گذشته سررسید اول از تعهدات فوتون ساوانا به مشتریان تحویل داده شد و از بهمن ماه مرحله دوم تحویل فوتون ساوانا آغاز خواهد شد.
 
وی در ادامه با اشاره به اینکه تولید هن تنگ X7 نیز به زودی آغاز خواهد شد، اظهار کرد:تحویل مرحله  اول هن تنگ  X7 به مشتریان تا پایان سال انجام خواهد شد.
 
مصطفایی با بیان اینکه ظرفیت تولید در سایت 10 دستگاه در ساعت است، گفت:برنامه ریزی کرده ایم که تا پایان سال 200 دستگاه هن تنگ تولید شود اما تمایل داریم که تیراژ تولید بالاتر برود که نیازمند رفع مشکلات موجود در زمینه نقل و انتقالات ارز است، البته در مقایسه با سایر شرکت ها وضعیت بهتری داریم چرا که بخشی از خرید قبلا انجام شده است.
 
معاون بازاریابی و فروش عظیم خودرو با اشاره به اینکه ساوانا در حال حاضر 375 میلیون تومان قیمت گذاری شده است، گفت: در مورد هن تنگ X5  و X7 قیمت هنوز به طور دقیق اعلام نشده اما تا پایان ماه جاری و با ارسال دعوتنامه های مشتریان قیمت دقیق مشخص خواهد شد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head