نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۹
کد خبر: ۹۷۷۹۸
2019 January 10 - ۱۸:۰۴ - ۲۰ دی ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، هفته اول بهمن ماه سال جاری آماده اجرای روکش آسفالت خواهد شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: متعاقب اتمام عملیات پیاده روسازی و نصب قرنیز، سایر اقدامات تکمیلی از قبیل نصب هندریل ها ادامه دارد و پیش بینی می شود با اتمام مجموعه اقدامات فوق، پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم در هفته نخست بهمن ماه سال جاری آماده اجرای روکش آسفالت شود.
 
به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، گشایش ترافیکی پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، بسیاری از پیش نیازهای ترافیکی در رابطه با تکمیل سایر بخش های این تقاطع غیرهمسطح را فراهم خواهد ساخت.
 
گفتنی است طرح احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، علاوه بر یک پل روگذر جنوب به غرب، شامل یک زیرگذر رفت و برگشت(شرق به غرب و غرب به شرق) و 2 دوربرگردان جنوب به جنوب و شمال به شمال است و بهره برداری از آن علاوه بر تسهیل ترافیک معابر برون شهری، باعث کاهش مشکلات ترافیکی شهروندان ساکن در محدوده باقرشهر خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی فاز نخست این پروژه راهگشای ترافیکی از مرز 82 درصد فراتر رفته است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head