نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۲
کد خبر: ۹۷۷۴۱
2019 January 09 - ۱۲:۱۸ - ۱۹ دی ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
رئیس کمیسیون عمران مجلس:
پدال نیوز- رضایی‌کوچی با اعلام اینکه پروژه آزادراه تهران-شمال تا سال ۱۴۰۰ به پایان نمی رسد، گفت: بعید می دانم که فازهای دو و سه این پروژه به زودی به پایان برسد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خانه ملت ، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس  در واکنش به موضوعات مطرح شده درباره کاهش 75 درصدی اعتبارات مرتبط با پروژه آزادراه تهران-شمال در بودجه سال 98 نسبت به بودجه سال جاری، گفت: به نظر من با توجه به روند کنونی تخصیص اعتبارات در سال جاری و با وجود اعتبارات در نظر گرفته شده در سال 98، در نیمه اول سال آینده(خردادماه)، قطعه اول آزادراه تهران-شمال به بهره برداری خواهد رسید.
بازدید کمیسیون شوراهای مجلس از پروژه آزادراه تهران شمال
 
پیشرفت 80 درصدی قطعه اول آزادراه تهران-شمال
 
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعه اول آزادراه تهران-شمال در شرایط کنونی بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تکمیل آن در مراحل پایانی قرار دارد.
 
بر اساس گزارش ها، حدود 50 درصد از هزینه های مرتبط با اجرای قطعه اول آزادراه تهران-شمال توسط پیمانکاران بنیاد مستضعفان پرداخت شده و این روند ادامه دارد
 
وی گفت: بر اساس گزارش ها، حدود 50 درصد از هزینه های مرتبط با اجرای قطعه اول آزادراه تهران-شمال توسط پیمانکاران بنیاد مستضعفان پرداخت شده و این روند ادامه دارد.
 
کاهش 100 کیلومتری مسیر تهران تا شمال با افتتاح فاز نخست پروژه آزادراه
 
رضایی کوچی تصریح کرد: من به تعیین تکلیف پروژه آزادراه تهران-شمال خوشبین هستم و روند کنونی بسیار مطلوب و رو به رشد است، البته یکی از قطعات اصلی این پروژه همان قطعه یک بود و با بهره برداری از این قطعه حدود 100 کیلومتر مسیر کوتاه تر می شود.
 
پروژه آزادراه تهران-شمال تا سال 1400 به پایان نمی رسد
 
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه پروژه آزادراه تهران-شمال تا سال 1400 به پایان نمی رسد، گفت: در لایحه بودجه سال 98، زمان پایان پروژه سال 1400 ذکر شده، اما این مسئله مقداری خوشبینانه است، زیرا بعید می دانم که فازهای دو و سه این پروژه به زودی به پایان برسد.
 
لازم به ذکر است که بر اساس جداول لایحه بودجه سال 98، اعتبار آزادراه تهران-شمال حدود 3 میلیارد و 471 میلیون تومان در نظر گرفته شده، این در حالی است که اعتبار این پروژه در سال 97 حدود 14 میلیارد تومان بوده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head