نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
کد خبر: ۹۷۶۸۰
2019 January 08 - ۱۳:۲۳ - ۱۸ دی ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا خبر داد
پدال نیوز- رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا با اشاره به افزایش ۴ درصدی برخورد با تخلفات جاده‌ای و کاهش ۱۶ درصدی برخورد با تخلفات درونشهری در سال جاری گفت: اولویت پلیس برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و بی‌نظمی‌های ترافیکی است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، سرهنگ احمد کرمی اسد افزود: طی 9 ماهه امسال برخورد با تخلفات برونشهری در کشور 4 درصد افزایش داشته است و بیشترین افزایش برخوردها توسط پلیس‌راه‌های غرب استان تهران، بوشهر و آذربایجان شرقی صورت گرفته است.
 
رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در خصوص تخلفات درونشهری با تاکید بر کاهش برخوردهای پلیسی در این حوزه گفت: در 9 ماهه امسال برخورد با تخلفات درونشهری 16.3 درصد کاهش یافته است.
رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا افزود: در عین حال بیشترین افزایش برخوردها در این بخش توسط پلیس راهور استان‌های سیستان و بلوچستان، البرز و کرمانشاه صورت گرفته است.
 
کرمی اسد با اشاره به احصای تخلفات شاخص که بیشترین سهم را در وقوع تصادفات فوتی و جرحی و بی‌نظمی‌های ترافیکی داشته‌اند در سال جاری گفت: بر این اساس راهبرد پلیس راهور برخورد با تخلفات یاد شده قرار گرفته است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head