نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۱
کد خبر: ۹۷۶۶۸
2019 January 08 - ۱۱:۵۶ - ۱۸ دی ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئیس کلانتری خلیج فارس از دستگیری ۴ سارق خبر داد و گفت:این متهمان با استفاده از یک خودروی مسروقه قصد سرقت از یک مغازه را داشتند که شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش پدال نیوز،؛ رئیس کلانتری خلیج فارس از دستگیری ۴ سارق خبر داد و گفت:این متهمان با استفاده از یک خودروی مسروقه قصد سرقت از یک مغازه را داشتند که شناسایی و دستگیر شدند.

خبرگزاری میزان: رئیس کلانتری خلیج فارس از دستگیری ۴ سارق خبر داد و گفت:این متهمان با استفاده از یک خودروی مسروقه قصد سرقت از یک مغازه را داشتند که شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ حسین عادلی اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی برحضور ۲ سارق و تخریب درب یک مغازه در سطح حوزه استحفاظی، بلافاصله برای بررسی موضوع و دستگیری سارقان چند تیم از ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس به آدرس اعلامی اعزام شدتد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران قبل از حضور در آدرس اعلامی، مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو سواری در همان نزدیکی در حال پرسه زنی می‌باشد که با استعلام پلاک انتظامی مشخص شد، خودرو مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت در کلانتری شهرک قدس است.

وی با بیان دستگیری راننده و سرنشین خودروی مسروقه، تصریح کرد: تیم دیگری از ماموران به آدرس اعلامی مراجعه و مشاهده کردند که ۲ سارق درب ورودی یک مغازه را تخریب و در حال سرقت از داخل آن هستندکه بلافاصله برای دستگیری سارقان وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی هر ۲ سارق را که در حال سرقت از مغازه بودند دستگیر کردند.

سرهنگ عادلی با بیان اینکه سارقان خودروی مسروقه به همکاری با سارقان داخل مغازه اعتراف کردند، گفت: این متهمان اظهار داشتند پس از سرقت اموال مغازه، قرار بود به محل قرار مراجعه و با یکدیگر از محل متواری شویم.

رئیس کلانتری خلیح فارس توضیح داد: متهمان ضمن اقرار به ۶۰ فقره سرقت لوازم خودرو و مغازه با خودرو‌های مسروقه افزود: با شناسنایی مالک خودرو، طی دریافت رسیدی از وی، خودروی مسروقه به مال باخته تحویل و متهمان روانه دادسرا شدند.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head