نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
کد خبر: ۹۷۵۹۴
2019 January 07 - ۱۰:۱۱ - ۱۷ دی ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: ۵۰ درصد هزینه های سرمایه گذاری در حوزه ارتقای فرهنگ استفاده از دوچرخه برای کاهش ترافیک توسط استانداری پرداخت می شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا،  رضا رجب زاده، روز یکشنبه در نشست شورای ترافیک استان، ترافیک و آلودگی هوا را مهمترین مشکلات و گلایه های مردم خواند و گفت: پیاده محور کردن شهرها و ایجاد فرهنگ استفاده از دوچرخه و اصلاح الگوی فرهنگ تردد از راهکارهای کاهش ترافیک است.
وی با اشاره به افزایش درصد مالکیت خودرو در استان، اظهار داشت: اگر در این رابطه برنامه ریزی درستی صورت نگیرد کلاف سردرگم ترافیک در شهرها پیچیده تر می شود.
رجب زاده یادآور شد: هم اینک طرح جامع ترافیک در شهر بجنورد در حال اجرا است و در مابقی شهرهای استان نیز در حال برنامه ریزی است.
وی با اشاره به بالا بودن آمار فوتی های تصادفات در بیمارستان های استان، خواستار ریشه یابی و تحلیل و بررسی آن به منظور مشخص شدن علت این مساله شد.
بر اساس اعلام مدیرکل دفتر حمل و نقل وزارت کشور، 60 درصد از مصدومان سوانح رانندگی درون شهری در بیمارستان ها و مراکز درمانی فوت می کنند که این رقم در خراسان شمالی 80درصد است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head