نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
کد خبر: ۹۶۰۷۳
2018 December 12 - ۰۸:۴۴ - ۲۱ آذر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
مدیرعامل شرکت زامیاد خبر داد:
پدال نیوز: مديرعامل شركت زامياد گفت: نسل جدید وانت های پادرا و پيكاپ ريچ از ابتداي سال آينده توليد و روانه بازار می شود.
به گزارش پدال نیوز، محمد زارع پور اشکذری با اشاره به برنامه استراتژيك اين شركت به منظور افزایش تولید و توسعه سبد محصول خاطرنشان كرد: شرکت زامیاد در سال آينده، توليد حداكثري محصولات تجاری را در دستور كار دارد.
 
وی در ادامه از برنامه توليد انبوه  وانت ريچ  زامياد در سال 98 خبر داد و افزود: با تامين به موقع قطعات ‍CKD وانت ريچ، اين محصول در دو نوع تك كايبن و دو كابين به بازار عرضه می شود. ضمن اينكه تا پايان امسال نيز  حجم قابل توجهی از اين نوع وانت را توليد خواهيم کرد.
 
مديرعامل شركت زامياد همچنين در مورد روند توليد محصولات ديگر در اين شركت گفت: توليد مجدد نسل جديد وانت های دُركا و عرضه بيش از 10 هزار دستگاه نسل جديد وانت پادرا از ديگر برنامه های شركت زامياد در راستای توسعه سبد محصول خواهد بود.
 
زارع پور اشكذری، افزايش توليد «وانت پادرا» را از ديگر برنامه هاي آتي شركت زامياد دانست و يادآور شد: با توجه به سال ها تجربه فراوان شركت زامياد در زمينه توليد وانت نيسان (كه داراي شاسي بسيار مستحكمی  است)، قصد داريم «پادرا» را با همان استحكام و نيز قدرت حمل بار فراوان وارد بازار كنيم.   
 
وي در مورد وانت پادرا گفت: اين محصول ضمن دارا بودن اتاق و كابين به‌روزتر، مورد استقبال راننده هايي كه از این خودرو استفاده می‌کنند، واقع شده است. ضمن اينكه در بحث قیمت هم تفاوت چندان بالایی نسبت به وانت نيسان ندارد و تاکنون نیز بسياري از سازمان‌ها و مردم خواهان خرید آن شده اند.
 
مديرعامل زامياد در ادامه به سهم 40 درصدي اين شركت در بازار وانت كشور اشاره كرد و گفت: با توجه به دانش و توانایی فنی موجود در مجموعه زامياد و برنامه ریزی دقیق و هدفمند در حوزه هاي مهندسي و تولید، قصد داريم تا سال آينده نيمي از سهم بازار خودروهای تجاری را كسب کنیم.
 
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head