نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۴
کد خبر: ۹۵۷۷۵
2018 December 06 - ۱۱:۴۸ - ۱۵ آذر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز-در روز ۱۵ام آذر، هلدینگ داتیس جوایز نفرات برتر مسابقه "گوشه دنج کتابخوانی من" را با حضور میلاد علینقی، مدیرعامل مجموعه، در دفتر مرکزی این شرکت به برندگان اهدا کرد.
به گزارش پدال نیوز، در این مسابقه که فراخوان آن از 24ام آبان داده شده بود، قرار بود که شرکت کنندگان از یک نقطه‌ای که از آن برای مطالعه استفاده می کنند عکس بگیرند و با کپشن کوتاهی از متن کتابی که درحال مطالعه آن بودند با هشتگ مسابقه در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. داوران مسابقه  رامبد خالقی و منا زارع بودند و طی چند روز از بین حدود 300 اثر دریافت شده، 15 عدد را انتخاب کردند و با انتشار آن در صفحه رسمی داتیس، این آثار را به رای  گذاشتند. 2 اثر به عنوان بترین ها بر اساس میزان لایک و کامنت شناخته شدند و یک اثر هم به عنوان اثر ویژه انتخاب شد. نفرات اول و دوم به ترتیب لیلی بخشی و نسیم بیارجمندی بودند و جایزه ویژه هم به لطیفه دقدی، معلم مدرسه شهید سعدی از استان گلستان  بود که به خاطر عکس متفاوت و احساسی‌شان جز نفرات برتر قرار گرفت.

جایزه نفر اول 5 میلیون تومان و نفر دوم 2 میلیون تومان است که توسط داوران مسابقه و مدیریت بازاریابی مجموعه، مرتضی پورحسین به برندگان تقدیم شد.rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head