نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۱
کد خبر: ۹۵۶۹۰
2018 December 05 - ۰۸:۵۵ - ۱۴ آذر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز : بنابر آمار اعلام شده ثبت‌سفارش خودروها در فرانسه در طول ماه نوامبر، ۷/ ۴ درصد کاهش داشته است. یکی از دلایل اصلی این موضوع را می‌توان کاهش خرید خودرو پس از اتمام طرح‌های تشویقی خودروسازان در تابستان دانست.
به گزارش پدال نیوز، بنابر آمار اعلام شده ثبت‌سفارش خودروها در فرانسه در طول ماه نوامبر، ۷/ ۴ درصد کاهش داشته است. یکی از دلایل اصلی این موضوع را می‌توان کاهش خرید خودرو پس از اتمام طرح‌های تشویقی خودروسازان در تابستان دانست.
 
شرکت‌های خودروسازی تا پیش از اول سپتامبر با اعمال تخفیف‌های قابل‌توجه میزان فروش محصولات خود را افزایش دادند به‌طور‌ی‌که در ماه آگوست میزان فروش خودرو در فرانسه تا ۴۰ درصد افزایش یافت. با اجرایی شدن مقررات کنترل آلایندگی جدید برای خودروهای سبک از ماه سپتامبر و عدم تطبیق برخی مدل‌ها با استاندارد‌های آلایندگی جدید میزان فروش خودروها نیز کاهش داشته است. در ماه نوامبر سال‌جاری ۱۷۱ هزار و ۶۱۱ دستگاه خودرو ثبت‌سفارش شده‌اند که در مقایسه با همین زمان در سال گذشته، به‌میزان ۷/ ۴ درصد کاهش را نشان می‌دهد. از میان برند‌های خودروسازی مختلف، نیسان با کاهش ۵۳ درصدی بیشترین افت فروش را در فرانسه در طول این ماه تجربه کرده است.
 
 
 
 


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head