نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۵
کد خبر: ۹۵۶۶۲
2018 December 04 - ۱۵:۱۴ - ۱۳ آذر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته (۱۴ تا ۱۷ آذرماه) را اعلام کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته (14 تا 17 آذرماه) را اعلام کرد و از شهروندان خواست قبل از تردد در جاده‌های کشور در جریان آخرین محدودیت‌های اعلام شده، قرار گیرند.
بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 14 آذرماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 17 آذرماه، در محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.
 
تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک مانعی ندارد.
 
در محور کرج-چالوس نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس ممنوع است.
 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 16 آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
 
در محور هراز نیز تردد تریلر‌ها از محور هراز ممنوع است.
 
تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 14 آذرماه و همچنین از ساعت 8 تا اطلاع ثانوی در روز‌های پنجشنبه و جمعه 15 و 16 آذرماه از محور هراز ممنوع است.
 
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head