نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
کد خبر: ۹۵۵۹۶
2018 December 03 - ۱۵:۱۰ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مشاور اجرایی شرکت نوسازی عباس‌آباد در خصوص دریافت هزینه برای تردد خودروها در محدوده باغ کتاب و کتابخانه ملی توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، هموطنان عنوان کردند«مدتی است که خیابان های اصلی اطراف کتابخانه ملی و باغ کتاب توسط شرکت نوسازی اراضی عباس آباد تغییر کاربری یافته و به پارکینگ تبدیل شده به گونه ای که از خودروهای ورودی مبالغی دریافت می کنند و سپس اجازه تردد داده می شود. این موضوع موجب مزاحمت برای کارمندان و مراجعین سازمان های فرهنگی مستقر در منطقه شده است خواهشمند است موضوع را به جهت حقوقی و حقوق شهروندی پیگیری فرمایید»
 
مرتضی علم‌الهدی مشاور اجرایی شرکت نوسازی عباس‌آباد در این باره  گفت: اواخر سال گذشته بود که سرقت‌های متعددی از خودروها در محدوده اراضی عباس‌آباد گزارش می‌شد.
 
وی ادامه داد: همین موضوع باعث شد تا ساماندهی در اوضاع ترافیکی این محدوده صورت گیرد تا امنیت اجتماعی هم ارتقا پیدا کند.
 
وی با بیان اینکه پیمانکاری برای این منظور در نظر گرفتیم، گفت: قرار شد از خودروهای ورودی برای استفاده از محوطه داخلی مجموعه کتابخانه ملی و باغ کتاب دریافت شود.
 
علم‌الهدی ادامه داد: هزینه هم بر اساس نرخ مصوب شورای شهر صورت گرفت. هزینه ورودی 1400 تومان است و الباقی هزینه بر اساس ساعت تردد محاسبه می‌شود.
 
مشاور اجرایی شرکت نوسازی عباس‌آباد  با بیان اینکه افرادی که عضو کتابخانه ملی هستند و کارکنان باغ کتاب با نشان دادن کارت می‌توانند رایگان از این محدوده استفاده کنند، گفت: حتی اگر این مجموعه‌ها برنامه شاخصی داشته باشند طی هماهنگی صورت گرفته با پیمانکار استفاده از پارکینگ در  آن روز رایگان خواهد بود.
 
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head