نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۲
کد خبر: ۹۵۵۹۵
2018 December 03 - ۱۵:۰۹ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران:
پدال نیوز- عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در خصوص آماده‌سازی معابر برای تردد معلولان برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است و قرار است تا پایان سال جاری هر منطقه یک معبر مناسب‌سازی شده برای معلولان ایجاد کند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ، زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در این باره  گفت: در خصوص آماده‌سازی معابر برای تردد معلولان برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است و قرار است تا پایان سال جاری هر منطقه یک معبر مناسب‌سازی شده برای معلولان ایجاد کند.
 
وی با بیان اینکه دو پارک برای معلولان در تهران داریم، گفت: بنده نماینده شورا در ستاد بهسازی معابر هستم و اعلام می‌کنم حداقل در سه سال آینده معابر زیادی در تهران برای معلولان مناسب‌سازی می‌شود.
 
عضو هیأت رئیسه شورای شهر گفت: بودجه اختصاصی خاص برای بهسازی معابر در نظر گرفته‌ایم و موضوع متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است.
 
نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که برخی از معلولان برای سوار و پیاده شدن در تاکسی دچار مشکل هستند، گفت: این موضوع را پیگیری می‌کنم.
 
وی در خصوص تردد معلولان در اتوبوس و مترو گفت: در برخی از ایستگاه‌های مترو هنوز آسانسورهایی برای این افراد آماده‌سازی نشده است سعی می‌کنیم در سال آینده بودجه‌ای برای این منظور در نظر بگیریم.
 
عضو هیأت رئیسه شورای شهر با بیان اینکه درصد به درصد مناسب‌سازی را پیش می‌بریم، گفت: در حال حاضر 10 ایستگاه مترو مجهز به آسانسورهای مخصوص معلولان است؛ اولین کاری که باید صورت گیرد این است که اطلاع رسانی شود کدام ایستگاه مجهز به آسانسور مخصوص معلولان هستند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head