نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۲
کد خبر: ۹۵۵۸۴
2018 December 03 - ۱۴:۵۳ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
قائم مقام سازمان دانش‌آموزی خبر داد:
پدال نیوز: قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از واگذار شدن نظارت بر امور فرهنگی مربوط به سرویس های مدارس کل کشور و اپلیکیشن های مرتبط با این موضوع به سازمان دانش‌آموزی خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از  مهر، محمد روشنی گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که میان سازمان دانش‌آموزی با دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان به امضا رسید، وظیفه بررسی و نظارت بر عملکرد پیمانکاران و رانندگان خودروهای حمل و نقل دانش‌آموزان و انجام فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با این موضوع در راستای تامین امنیت جسمی، تربیتی و روحی دانش‌آموزان و آرامش خیال والدین به مدت یک سال به سازمان دانش‌آموزی کشور واگذار شد.
 
قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی اظهار کرد: بر این اساس، سازمان دانش‌آموزی ارتقای کمی و کیفی خدمات حمل و نقل به دانش‌آموزان، بررسی و نظارت بر فرآیندهای حمل‌ونقل دانش‌آموزان با مشارکت والدین، بهره‌گیری تربیتی از زمان رفت و برگشت در طول مسیر برای دانش‌آموزان، ارتقای دانش و فرهنگ ترافیک والدین و دانش‌آموزان را در دستور کار قرار خواهد داد.
 
روشنی ادامه داد: نحوه نظارت بر سرویس مدارس، اجرای برنامه‌های فرهنگی و همچنین استفاده از اپلیکیشن‌های مرتبط در دستور کار جلسه پایان آذر مدیران سازمان دانش‌آموزی قرار دارد.
 
او در پایان به تعهدات سازمان دانش‌آموزی در این باره اشاره کرد و بیان کرد: برگزاری گردهمایی توجیهی برای واحدهای اداری متناظر بر استان‌ها و مناطق، همکاری بر تدوین شاخص‌های ارزیابی خدمات حمل و نقل دانش‌آموزان، تهیه و تولید محتوای متناسب و نرم‌افزارهای آموزشی متناسب با سن و جنس دانش‌آموزان، به کارگیری نرم‌افزارهای نظارتی با تایید اولیا و مربیان از جمله تعهدات سازمان است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head