نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۹
کد خبر: ۹۴۱۶۶
2018 November 06 - ۲۰:۰۷ - ۱۵ آبان ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
از سوی Red Dot اعلام شد؛
پدال نیوز- هیوندای موتور مجدداً موفق به کسب جایزه ایی ارزشمند از Red Dot شد و در کنار ۵ افتخار قبلی خود لقب بهترین برند خودرویی در سال ۲۰۱۸ را به واسطه طراحی نوآورانه و خلاقانه خود کسب کرده است.
به گزارش پدال نیوز، جایزه  Red Dot یکی از معروفترین جوایز خودرویی در دنیا است و جایزه برند سال هر ساله به شرکتی اعطا می گردد که در زمینه طراحی در سطح بالایی قرار داشته باشد. امسال هیوندای با توجه به راه حل های خلاقانه خود در کنار کیفیت طراحی و مدیریت برند خود موفق به کسب بهترین بِرند سال شده است.
 
آقای وون هونگ مدیر بازاریابی هیوندای در این خصوص اظهار داشت: این افتخار بزرگی برای ما است که جایزه Red Dot را کسب کرده ایم. این جایزه نشان می دهد ما در راه درست و صحیح گام برمی داریم و تصویر درستی از این بِرند ایجاد کرده ایم. این جایزه تلاش ما را برای بهتر شدن بیشتر خواهد کرد تا در آینده با پروژه های خلاقانه این بِرند را محبوب همه افراد کنیم. مراسم اهدای این جایزه در آلمان در 26 اکتبر خواهد بود.
 
پروفسور پیترزک موسس و مدیر کمپانی Red Dot در این خصوص افزود: در بازار کاملا اشباع و رقابتی کنونی، هیوندای با توجه به رویکرد مشتری مدارانه خود با پشتیبانی فنی قوی در کنار طراحی نوآورانه و کیفیت بالا تمامی استانداردهای لازم برای کسب این عنوان را داشت.
 
در ماه آگوست، هیوندای تمامی افتخارات طراحی خود را به نمایش گذاشت این افتخارات شامل 4 جایزه Red Dot و 3 جایزه بهترین بهترین ها بوده است که در زمینه های طراحی خودرو  به این شرکت اهدا شده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head