نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۷
کد خبر: ۹۴۱۴۷
2018 November 06 - ۱۱:۴۳ - ۱۵ آبان ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
سیدآرش میلانی مطرح کرد:
پدال نیوز- آرش حسینی میلانی با اشاره به اجرای طرح کاهش از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردهری تهران گفت: طی ۱۴ روز اول اجرای این طرح ۷۰ هزار نفر از شهروندان تهرانی موفق به دریافت گواهی معاینه فنی شدند و نسبت به سال پیش هوای بهتری را در تهران تحربه کرده‌ایم.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایلنا، عضو شورای شهر تهران در نود و هشتمین جلسه این شورا اظهار کرد: ما اکنون در 14امین روز از نبرد 120 روزه با آلودگی هوا هستیم و طی این مدت نه تنها روز ناسالم نداشته‌ایم؛ بلکه پنجم و ششم آبان هوای پاک داشته‌ایم‌.
 
آرش حسینی میلانی ادامه داد: در این مدت کوتاه حدود 70 هزار نفر از شهروندان تهرانی موفق به دریافت گواهی معاینه فنی شدند. شرایط تهویه طبیعی با اغاز زمستان یک سوم می‌شود و بنابراین یکسری کمک‌های طبیعی را در این فصل نداریم.
 
وی با بیان اینکه 4 مروز معاینه فنی اکنون سه شیفته کار می‌کنند، اظهار کرد: طول صف به زیر 2 ساعت و ثبت نام اینترنتی به حدود 5 تا 6 هزار نفر رسیده است.
 
حسینی میلانی تاکید کرد: نباید در ادامه روند سست عمل کنیم تا باقی خودروها نیز برای معاینه فنی مراجعه کنند. اکنون نیروهای راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی نگران طول صف هستند.
 
وی اضافه کرد: برقراری جریمه خیلی مهم است. همه بخش‌های کشور اعم از بخش خصوصی در ارتباط با آلودگی هوا مسئولیت دارند. از هر 10 نفر در تهران 9 نفر در معرض خطر آلودگی هوا هستند و البته این مشکلی است که دیگر شهرهای بزرگ دنیا هم دارند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head