نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۶
کد خبر: ۹۴۱۴۶
2018 November 06 - ۱۱:۴۲ - ۱۵ آبان ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
رئیس پلیس راه استان:
پدال نیوز- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: تردد خودرو در محورهای اصلی این استان در حال حاضر عادی و پرحجم در جریان است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، سرهنگ تقی کبیری ابراز کرد: در جاده اصلی تهران- مشهد در محدوده استان سمنان ترافیک روند افزایشی دارد و پیش بینی می شود تردد در این محور تا ساعات آینده پرحجم تر شود.
وی با اشاره به عادی و روان بودن ترافیک جاده های منتهی به استان های شمالی کشور در محدوده استان سمنان، تاکید کرد: با توجه به پیش بینی بارش برف و باران در روزهای آینده، مسافران برای تامین سوخت و وسایل گرمایشی خودرو تدابیر لازم را داشته باشند.
رئیس پلیس راه استان سمنان بیان کرد: رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی، بستن کمربند، پرهیز از رانندگی هنگام خواب آلودگی و درنظر گرفتن زمان استراحت به موقع در رانندگی های طولانی مدت، مهمترین تاکید پلیس برای ایمنی سفر هموطنان عبوری از این استان است.
ناتوانی رانندگان در کنترل وسیله نقلیه به علت خستگی و خواب آلودگی ناشی از رانندگی طولانی مدت عمده ترین دلیل واژگونی خودرو به عنوان پرتعدادترین سانحه رانندگی در محورهای استان سمنان است.
به همین دلیل، استراحت لازم در بین ساعات ممتد رانندگی همواره از توصیه های پلیس راه استان سمنان برای کاهش واژگونی خودرو در محورهای این استان است که حدود 60 درصد سوانح را شامل می شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head