نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۳
کد خبر: ۹۴۱۱۲
2018 November 05 - ۱۴:۵۸ - ۱۴ آبان ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
از ابتدای ماه صفر تا روز گذشته
پدال نیوز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به آخرین آمار مربوط به تردد زائران در ایام اربعین امسال گفت: از ابتدای ماه صفر (مصادف با ۱۹ مهر ماه ) تا روز گذشته ۲ میلیون و ۱۳۰ هزار زائر از مرز مهران تردد کردند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، نورالله دلخواه اظهار داشت: از این تعداد تردد یک میلیون و 60 هزار نفر از مرز مهران خارج و یک میلیون و 70 هزار نفر نیز وارد کشور شده اند.
وی با اشاره به میزان تردد خودروها افزود: در این مدت (ابتدای ماه صفر تا کنون) بیش از چهار میلیون و 500 هزار تردد خودرو در مسیر ایلام - مهران و برعکس ثبت شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام تاکید کرد: همچنین در این مدت 18 هزار ناوگان حمل و نقل کار جابه جایی مسافران را انجام می دادند.
دلخواه یادآور شد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و حضور به موقع نیروهای راهداری هم اکنون تمامی محورهای استان باز است و هدایت ترافیک در آن‌ها به خوبی انجام می شود.
به گزارش ایرنا، شهرستان مرزی مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائرین عتبات عالیات است.
روزانه به طور متوسط 6 هزار زائر از این مرز رسمی به شهرهای مقدس کربلا و نجف در کشور عراق سفر و در ایام منتهی به اربعین بیش از 2 میلیون زائر از این مرز برای سفر به عتبات عالیات تردد می کنند.
3032/6034 /
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head