نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
کد خبر: ۹۳۴۸۸
2018 October 24 - ۱۵:۲۵ - ۰۲ آبان ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: اولين وانت پيكاپ ريچ با برند زامياد از خط توليد اين شركت خارج شد.
به گزارش پدال نیوز، اولين وانت پيكاپ ريچ با برند زامياد از خط توليد اين شركت خارج شد.

به گزارش خبرخودرو، اولین وانت پیكاپ ریچ با برند زامیاد از خط تولید این شركت خارج شد.

در مراسمی با حضور محمد زارع پوراشكذری مدیرعامل شركت زامیاد، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد این شركت، اولین وانت ریچ با برند و نشان زامیاد از خط تولید خارج شد.

در این مراسم مدیرعامل شركت زامیاد، در جمع كارگران خط تولید وانت پیكاپ ریچ ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی صورت پذیرفته توسط پرسنل این شركت تاكید كرد: توان و ظرفیت نیروهای متخصص شركت زامیاد بارها در گروه خودروسازی سایپا به اثبات رسیده است، به طوری كه توانستند در مدت زمان كمتر از سه ماه، ضمن استقرار خط تولید وانت ریچ در این شركت، ظرفیت اولیه تولید این محصول را به 20 دستگاه در روز برسانند. ضمن اینكه با برنامه ریزی انجام شده قصد داریم تولید وانت ریچ در زامیاد را به ظرفیت 40 دستگاه در روز برسانیم.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت بالای نیروی انسانی متعهد و متخصص زامیاد، ابراز امیدواری كرد: این شركت بتواند بهتر از گذشته در زمینه توسعه تولید خودروهای تجاری به حركت خود ادامه دهد.

مدیرعامل شركت زامیاد، عرضه وانت ریچ به بازار را گامی مهم به منظور افزایش تنوع سبد محصولی این شركت دانست و گفت: با توجه به برنامه درنظر گرفته شده، این روند تداوم خواهد داشت و محصولات جدید زامیاد از جمله نسل به روز شده وانت ریچ تا پایان سال تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

گفتنی است، با تجربه و تخصص شركت زامیاد در زمینه تولید خودروهای تجاری سبك و در راستای تمركز تولید این نوع خودروها در گروه خودروسازی سایپا، تولید وانت ریچ به شركت زامیاد سپرده شده است

نسل جديد وانت ريچ زامياد تا پايان سال عرضه مي شود

نسل جديد وانت ريچ زامياد تا پايان سال عرضه مي شود

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head