نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
کد خبر: ۹۲۶۸۹
2018 October 12 - ۱۵:۳۷ - ۲۰ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- روابط عمومی وزارت صمت در مورد شایعات منتشره در چند کانال فضای مجازی اطلاعیه منتشر کرد.
به گزارش پدال نیوز ، اطلاعیه روابط عمومی وزارت صمت در مورد شایعات منتشره در چند کانال فضای مجازی:
 
اولا همانطور که قبلا هم بطور کامل توضیح داده شده است اقای دکتر شریعتمداری  استعفا نداده‌اند و این موضوع پیش از این از سوی دولت تکذیب شده است و در هماهنگی کامل با ریاست محترم جمهور در حال انجام وظایف قانونی هستند.
 
ثانیا روند انتصابات و تغییرات در شرکت‌های خصوصی و سهامی عام تحت مناسبات قانونی و با تصمیم هیات مدیره صورت می‌گیرد و وزیر صنعت نقشی در آن ندارد، لذا در مورد شرکت‌های سایپا و فولاد مبارکه دکتر شریعتمداری هیچ نقشی نداشته‌اند و با پیگیری‌های به عمل آمده کسب اطلاع شد که مدیرعامل محترم سابق فولاد مبارکه از چند ماه پیش استعفا داده بودند و همزمانی با شایعات اخیر کاملا اتفاقی است.
 
ثالثا در مورد سازمان نظام مهندسی معدن روند انتصاب ارتباطی به وزیر صمت ندارد و تابع انتخابات درون سازمانی است و وزیر صمت، منتخب جلسه انتخابات را بر حسب وظیفه قانونی پس از تایید به ریاست محترم جمهور برای انتصاب معرفی می‌کند و هرگونه گمانه‌زنی درباره دخالت وزارت صنعت و شخص وزیر تکذیب می‌گردد.
 
در پایان ضمن توصیه به رعایت صداقت، عدالت و تقوا در اطلاع‌رسانی لازم است در موارد تخصصی برای کسب اطلاع از حقیقت تلاش شود و از انتشار اخبار بصورت مغرضانه و هیجانی پرهیز گردد.
 
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر: