نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱
کد خبر: ۹۲۶۸۴
2018 October 12 - ۱۵:۱۰ - ۲۰ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس خبر داد؛
پدال نیوز- نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس گفت: در راستای ساماندهی و ایجاد نظم در تردد خودروها تقاطع خیابان های گلبرگ و امامزاده شهرقدس به چراغ راهنمایی زماندار تجهیز شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر ،  ابوطالب آذربرا   با اشاره به نقش موثر و برجسته توسعه حمل و نقل و رفع گره های ترافیکی در حفظ آرامش شهروندان و جلوگیری از هدر رفت زمان، سوخت و انرژی گفت: مدیریت شهری به این امر استوار بوده که در حد توان و امکانات موجود، زمینه مناسبی را برای رفع مشکلات ترافیکی این شهر فراهم کند.
 
وی افزود: بخش قابل توجهی از مشکلات ترافیکی و دشواری هایی که در عرصه تردد و عبور و مرور خودروها شاهد آن هستیم، ریشه در معضلات و نارسایی های گذشته دارد که بنا به دلایل گوناگون همچون رشد فزاینده جمعیت، معماری شهری، مهاجر پذیری و همجواری شهر قدس با پایتخت و نزدیکی با برخی از شاهراه های ارتباطی قابل ارزیابی و بررسی است.
 
آذربرا اظهار داشت: در راستای کاهش مشکلات ترافیکی شهر اقداماتی از جمله عملیات حفاری و فونداسیون برای نصب پایه چراغهای راهنمایی، خط کشی عابر پیاده، جانمایی و نصب تابلوهای راهنمای مسیر، نصب چشم گربه ای قبل از تقاطع برای انعکاس نور در شب برای دید بهتر مسیر و... به مرحله اجرا رسیده است.
 
وی گفت: چراغ چهار زمانه تقاطع خیابان گلبرگ و امامزاده اکنون فعال است و برای چهار راه ولی عصر (عج) نیز قراردادی به مبلغ 130 میلیون تومان منعقد شده و در حال اجراست که بزودی تجهیز خواهد شد، همچنین مناقصه ای برای ایجاد چراغ راهنمایی دیگری در خیابان های عمارت، سی متری و مرزبان هم انجام خواهد شد
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head