نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
کد خبر: ۹۲۶۶۵
2018 October 12 - ۱۲:۰۴ - ۲۰ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران از وجود ۴ خط اتوبوس در سوهانک خبر داد و گفت: هیچ برنامه‌ای برای افزایش خطوط اتوبوس این منطقه نداریم.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران  با بیان اینکه نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس از دانشگاه آزاد تهران 115 متر فاصله دارد، اظهار کرد: خط اتوبوس سوهانک، سه‌راه ضرابخانه، از محدوده سوهانک عبور می‌کند. ایستگاه کمیته امداد در این خط از دانشگاه آزاد تهران 115 متر فاصله دارد و این خط از محدوده سلمان جنوبی، بزرگراه ارتش، خیابان گل‌نبی شریعتی و سه‌راه ضرابخانه عبور می‌کند.
 
وی افزود: ایستگاهی به نام برج‌های مروارید در خط شهرک قائم - پایانه تجریش از دانشگاه آزاد تهران 320 متر فاصله دارد، محدوده شهرک قائم، بلوار اوشان، خیابان پورابتهار، خیابان باهنر و پایانه تجریش مسیر عبوری این خط اتوبوس است.
 
مدیر شرکت اتوبوسرانی تهران در ادامه با اشاره به ایستگاه پایانه حقانی، گفت: ایستگاهی به نام ایستگاه آموزش الکترونیک در این پایانه از دانشگاه آزاد تهران 700 متر فاصله دارد و انتهای بلوار ارتش مسیر عبوری این خط اتوبوس است.
 
سنندجی افزود: ایستگاه کوثر جنوبی در پایانه جوانمرد قصاب، بلوار ارتش از دانشگاه تهران 870 متر فاصله دارد و از متروی جوانمرد، بلوار دستواره، میدان نماز و پایانه لاله عبور می‌کند.
 
وی با اشاره به وجود این 4 خط اتوبوسرانی که از محدوده سوهانک عبور می‌کنند، گفت:‌ هیچ برنامه‌ای برای افزایش خطوط اتوبوس در محدوده سوهانک نداریم.
 
گفتنی است؛ دانشگاه آزاد تهران با خریداری ملک قدیمی کمیته امداد در سوهانک، کلاس‌های دانشجویان را در این مکان برگزار می‌کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head