نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
کد خبر: ۹۲۶۳۴
2018 October 11 - ۱۴:۳۹ - ۱۹ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
شاخص خودرویی ها در یک هفته ۴ کانال عقب نشینی کرد
پدال نیوز: در این هفته بازدهی گروه ۲۰ درصد کمتر شد و شاخص از ارتفاع ۲۳ هزار واحدی به کانال ۱۹ هزار واحد کوچ کرد، حجم و ارزش معاملات گروه نیز به ترتیب ۳۲ و ۴۰ درصد افت کردند.
به گزارش پدال نیوز در جریان داد و ستدهای اولین روز کاری هفته شاخص گروه خودرو به افت خود ادامه داد تا جایی که با کاهش 451 واحدی شاخص روبه رو شد.

دومین روز هفته نیز عمده نمادهای گروه از جمله خساپا، خودرو، خزامیا، خپارس، خاذین، خبهمن، ورنا و سایر نمادهای گروه همگی دسته جمعی و متحد صف فروش بودند.
دوشنبه شاخص با افت 901 واحدی مواجه و به ارتفاع 20 هزار و 683 واحد رسید. در این روز هم خساپا  صف فروش بود و به 1,173 ریال رسید خودرو هم با افت منفی کامل 2,909 ریالی شد.
چهارمین روز کاری شاخص گروه با یک عقب نشینی دیگر در ارتفاع 20 هزار و 683 واحد ایستاد. در این روز حجم معاملات گروه 798 میلیون برگه سهم و ارزش معاملات 119 میلیارد تومان بود که رقم قابل توجهی است.
آخرین روز کاری هفته نیز گروه طبق انتظار با صف فروش تمامی نمادها و کاهش قابل توجه نزدیک 1000 واحدی شاخص روبه رو شد و گروه هفته را با شاخص 19 هزار و 773 واحدی به پایان رساند.rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head