نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
کد خبر: ۹۲۴۴۱
2018 October 09 - ۰۹:۰۵ - ۱۷ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
رحمانی فضلی:
پدال نیوز- وزیر کشور گفت: تلاش ما بر این است که با هماهنگی، انسجام و ابلاغ سیاست‌های واحد همه دستگاه‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی به موقع، سریع و دقیق اقدام کنند تا مردم از همه اطلاعات بهره‌مند شوند و بتوانند تصمیمات مناسبی را در زندگی خود اتخاذ کنند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در حاشیه دومین جلسه این ستاد و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز دومین جلسه ستاد را با حضور همه اعضا داشتیم و دستورات جلسه قبل پیگیری شد. در این جلسه موضوع قاچاق سوخت، بعنوان یکی از مهمترین مسائل پیگیری شد. متاسفانه با توجه به روند افزایشی قیمت ارز که وجود داشت، در مرزها با قاچاق سوخت مواجه بودیم.
 
وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اتخاذ شده بود، این تصمیمات بررسی شد و نتایج آن مطرح شد.
 
رحمانی فضلی ادامه داد: در بعد تبلیغاتی و اطلاع رسانی مباحثی مطرح شد که باید در جمع‌بندی به دستگاه‌های مختلف ارائه کنیم. یکی از پیشنهادات این بود که باید توزیع سوخت را قاعده‌مند کنیم چراکه بر اساس گزارش وزارت نفت، بیش از 350 هزار کارت سوخت مهاجر به مناطق مرزی وجود دارد.
 
رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، تصریح کرد: افرادی هستند که کارت آنها در تهران صادر شده، اما این کارت در سیستان و بلوچستان، هرمزگان و دیگر استانها سوختگیری می‌شود.
 
وزیر کشور با تاکید بر لزوم دقت و نظارت بیشتر بر کارت‌های سوخت، عنوان کرد: وزارت نفت مامور شد این موضوع را به دقت بررسی کند و پیشنهاد این بود که همه کارت‌ها در سراسر کشور توسط مالکین خودرو مورد استفاده قرار گیرد و در نقاط دیگر ممنوع شود.
 
وی گفت: کارگروهی تشکیل شد تا این موضوع را بررسی کند.
 
رحمانی فضلی در تشریح جزئیات جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی، خاطرنشان کرد: چهارکارگروه امروز تشکیل شد که شامل کارگروه رسانه و تحلیل محتوا، اقتصاد، عملیات روانی و فضای مجازی است و اعضای آن مشخص شد و برای روسای آن باید حکم صادر شود.
 
وزیر کشور افزود: تلاش ما بر این است که با هماهنگی، انسجام و ابلاغ سیاست‌های واحد همه دستگاه‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی به موقع، سریع و دقیق اقدام کنند تا مردم از همه اطلاعات بهره مند شوند و بتوانند تصمیمات مناسبی را در زندگی خود اتخاذ کنند.
 
رحمانی فضلی ادامه داد: از طرفی دستگاه‌های مختلف باید با اطلاعات غلط، تحریف شده و بعضاً عملیات روانی مبارزه جدی کنند.
 
وی در پایان تاکید کرد: آرامش مردم، ثبات در تصمیم‌گیری و تلاش برای انجام کار برای ما خیلی مهم است. این جلسه که افراد با جدیت و علاقه شرکت می‌کنند، یقین داریم که موجب ایجاد آرامش در حوزه اقتصادی می‌شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head