نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
کد خبر: ۹۲۴۱۹
2018 October 08 - ۱۶:۰۴ - ۱۶ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: تعمیر ماشین لباسشویی برندهای مختلف را برای شما عزیزان همراه با کد خطا ، دلیل ارور ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی........
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، تعمیر ماشین لباسشویی برندهای مختلف را برای شما عزیزان همراه با کد خطا ، دلیل ارور ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، عیب یابی و آموزش تعمیر را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات تعمیر لباسشویی در آی.پی امداد بهره مند شوید .چرا ماشین لباسشویی آاگ روشن نمی شود؟

هنگامی که ماشین لباسشویی خود را روشن می کنید هیچ کاری نمی کند، نیازی به تماس فوری با تعمیرگاه مجاز لباسشویی آاگ ندارید بلکه کافی است برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ مواردی را چک کنید: ابتدا جریان برق را بررسی کنید، سپس از باز بودن دو فلکه پرکننده آب اطمینان حاصل کنید، مورد بعدی بسته بودن درب ماشین است، هنگام بسته شدن صحیح درب باید یک صدای کلیک بشنوید.
علتیابی پر نشدن آب در ماشین لباسشویی بوش: شیلنگ ورودی ماشین لباسشویی را برای پاره شدن یا گرفتگی بررسی کنید، اگر شلنگ پاره شده با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش تماس بگیرید، شیرهای آب (لوله کشی) را بررسی کنید، فیلتر ورودی ماشین لباسشویی را چک کنید، اگر ماشین لباسشویی بوش بسیار آرام با آب پر می شود، فیلتر های دریچه ورودی را باز کرده و تمیز کنید، آهک و دیگر مواد درون آب شهری در فیلتر انسداد ایجاد کرده اند.


اگر پس از چرخش ماشین لباسشویی ارج نشانه هایی از نشتی آب در اطراف دستگاه دیده شد، قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج می توانید عوامل را بررسی کرده و تعمیر لباسشویی ارج را انجام دهید، شلنگهای پر کننده آب و شلنگ تخلیه از مجرمان اصلی این حادثه هستند، آن دو نوع شلنگ را برای عواملی چون پارگی، خم شدن و ناهموار بودن مسیر آب، وجود مانع و مسدود شدن مسیر جریان آب بررسی کنید و موانع را برطرف کنید.قسمت خارجی از ماشین لباسشویی آزمایش نیز باید تمیز شود، از آب گرم و در صورت نیاز صابون برای تمیزکاری استفاده کنید، هرگز مواد ساینده و حلال مثل الکل را برای پاک کردن لکه های سخت و قدیمی به کار نبرید، واشر لاستیک دور درب که همواره با خاک و رسوبات پر می شود و گاهی هنگامی که برای علت بسته نشدن درب ماشین با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آزمایش تماس می گیرید از جواب تعجب می کنید بنابراین همواره این ناحیه را نیز تمیز کنید تا شما را از تعمیرات لباسشویی آزمایش بی نیاز کند.


 

برای جلوگیری از داغ کردن ماشین لباسشویی فیلکو کافی است مواردی را رعایت کنید تا از تعمیر لباسشویی فیلکو اضافی اجتناب شود: پس از هر شستشو درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید، بین شستشو ها دو ساعت فاصله بیاندازید، شستشوی بیش از سه بار در روز با ماشین لباسشویی فیلکو توصیه نمی گردد.
انتخاب یک مواد شوینده ماشین لباسشویی مناسب به بودجه و نیازهای شستشوی خاص بستگی دارد و تاثیر مستقیمی بر میزان تعمیر ماشین لباسشویی پارس دارد، بعضی از مردم ترجیح می دهند از برندهای خاصی از مواد شوینده لباسشویی استفاده کنند، نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که مواد شوینده که استفاده می کنید نباید بیش از حد سنگین و یا به شدت قلیایی در طبیعت باشند، زیرا این امر به قطعات ماشین لباسشویی پارس و لباس های شما آسیب می رساند، بنابراین، مواد شوینده شستشوی مناسب را انتخاب کنید، برای راهنمایی در خرید بهترین برند مواد شوینده می توانید از نمایندگی تعمیرات لباسشویی پارس کمک بگیرید.
ماشین لباسشویی اوشن دارای ظرفیت شستشوی بالا و یک موتور قدرتمند است اما هنوز یک وسیله با قطعات ظریف است و نیاز به کار دقیق و مراقبت مناسب دارد تا درگیر تعمیر لباسشویی اوشن نشوید، شما نباید لباس را در پر کنید، این کیسه مسافرتی شما نیست که بتوانید چیزهای بیشتری از ظرفیت در آن بچپانید، بار بیش از حد بدان معنی است که دستگاه به درستی چرخانده نمی شود و این باعث حرکت دایره ای درام می شود و شما با لباس هایی که به صورت جزئی تمیز شده اند گیر میافتید، علاوه بر این، می تواند به موتور ماشین شما نیز آسیب برساند که در این صورت باید فوری با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اوشن تماس بگیرید.
یکی از عوامل مراجعه کاربران به نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس که به راحتی قابل پیشگیری است در سطح تراز نبودن ماشین لباسشویی است، مشکلاتی مانند لرزش بیش از حد، تولید صداهای عجیب، نشتی آب، عدم پر شدن آب، عدم تخلیه آب، پرش ماشین در حین کارکرد و... همگی به دلیل تراز نبودن سطح است، ماشین لباسشویی الکترولوکس دارای پایه های قابل تنظیم است که با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت به راحتی می توانید از تعمیر لباسشوییی الکترولوکس جلوگیری کنید.
در هنگام نصب ماشین لباسشویی مجیک فاصله مجاز با دیوار از پشت و طرفین را رعایت کنید، بر روی لباسشویی وسیله ای مانند گلدان قرار ندهید زیرا موقع چرخش دستگاه امکان تکان خوردن و شکستن وسایل وجود دارد، از تابش مستقیم نور آفتاب بر روی لباسشویی مجیک بپرهیزید، آن را دور از اجاق گاز و دیگر وسایل حرارت زا قرار دهید، البته اگر نصب را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک یپرده باشید خیالتان از نصب اصولی آسوده باشد. 
هرگز ماشین لباسشویی الگانس را بدون مراقبت در حین کارکرد رها نکنید، البته شما می توانید به یک اتاق دیگر بروید، اما هنگامی که دستگاه در حال اجرا است، خانه را ترک نکنید، زیرا اگر دستگاه شما به طور ناگهانی شروع به توقف در کارکرد، نشتی آب یا کف، لرزش بیش از حد تحمل کند در این موارد برای تعمیر لباسشویی الگانس باید سریعا دستگاه را خاموش کنید و به بررسی دستگاه بپردازید یا با تعمیرگاه مجاز لباسشویی الگانس تماس بگیرید، اطراف لباسشویی همیشه تمیز نگه دارید، اگر آب یا کف در اطراف ریخته باشد لغزنده و در صورت وجود یک سیم برق در پایین خطرناک است.
زمانی که می خواهید برای شروع به کار نکردن ماشین لباسشویی ایندزیت با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید، این مسئله را در نظر بگیرید که لباسشویی در حالت حفاظت از خود قرار دارد به دلایلی مانند ولتاژ برق نامناسب، عدم فشار کافی آب شهری که این دو مورد را می توانید از اداره برق منطقه و اداره آبرسانی شهری خود سوال کنید، اگر می خواهید از حالت محافظت لباسشویی ایندزیت را خارج کرده و تعمیر لباسشویی ایندزیت را انجام دهید باید لباسشویی را ری استارت کنید.
چرا اجرای برنامه شستشو در ماشین لباسشویی آریستون بیش از حد طولانی می شود؟ آیا نیاز به تعمیر لباسشویی آریستون در این وضعیت است؟
 
فشار آب کم و ولتاژ نامناسب برق از عوامل دسته اول این مشکل هستند، بنابراین در این صورت شما نیازی به مراجعه به تعمیرگاه مجاز لباسشویی آریستون ندارید.
 
شستشو در فصول سرد به دلیل گرم شدن دیرتر آب بیشتر طول می کشد، دلیل بعدی کثیف بودن بیش از حد البسه و انتخاب برنامه ناصحیح و نامناسب برای لباس ها است.
اگر ماشین لباسشویی زیرووات با آب پر می شود اما چرخش در ان صورت نمی پذیرد، برای تعیمر ماشین لباسشویی زیرووات ابتدا باید بارهای وان شستشو را بررسی کنید، زیرا بار نامتعادل باعث جلوگیری از چرخش دستگاه می گردد، عدم تخلیه آب نیز علت ثانویه این مشکل است، شلنگ و پمپ تخلیه در این مرحله بررسی گردد، دلیل بعدی می تواند به علت مصرف بیش از حد مجاز مواد شوینده باشد، اگر مشکل در این مراحل رفع نشد برای بررسی بیشتر با نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات تماس حاصل نمایید.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head