نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۶
کد خبر: ۹۲۱۶۷
2018 October 04 - ۱۵:۲۱ - ۱۲ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- طراح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عدم حضور شریعتمداری در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با توجه به این موضوع، طراحان استیضاح از کمیسیون صنایع درخواست کرده اند تا گزارش خود را به هیئت رئیسه مجلس ارجاع دهد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از اقتصاد آنلاین، حسینعلی حاجی دلیگانی در خصوص آخرین وضعیت استیضاح وزیر صنعت اظهار داشت: طرح استیضاح محمد شریعتمداری به کمیسیون صنایع ارجاع شده بود و قرار بود که هفته گذشته وزیر صنعت برای بررسی استیضاح در این کمیسیون حاضر شود که متاسفانه حضور پیدا نکرد.
 
حاجی دلیگانی در ادامه افزود: با توجه به این موضوع، با رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس صحبت و بر این موضوع تاکید کردم که گزارش استیضاح محمد شریعتمداری در اسرع وقت به هیئت رئیسه مجلس ارائه شود که در همین راستا رییس کمیسیون صنایع مجلس هم قول داد که این کار را انجام دهد.
 
نماینده مردم شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان به صورت جدی پیگیر استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت هستند، گفت: طرح استیضاح محمد شریعتمداری حدود 80 امضا دارد و تاکنون هیچ یک از نمایندگان متقاضی استیضاح امضای خود را پس نگرفته و بنابراین استیضاح به قوت خود باقی است.  
 
حاجی دلیگانی عنوان کرد: تاکنون طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت روال خود را طی کرده‌ است و‌ قاعدتا نمایندگان ادامه مسیر استیضاح را پیگیری خواهند کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head