نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵
کد خبر: ۹۲۰۱۶
2018 October 02 - ۱۰:۲۸ - ۱۰ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: نرخ خرید دلار از صبح امروز متاثر از نوسانات دیروز در محدوده 10 هزار تومان تا 12هزار تومان و نرخ فروش در بازه قیمتی 13 تا 15 هزار تومان است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایلنا: نرخ خرید دلار از صبح امروز متاثر از نوسانات دیروز در محدوده 10 هزار تومان تا 12هزار تومان و نرخ فروش در بازه قیمتی 13 تا 15 هزار تومان است.
 
 پس از یک روز پر فرازونشیب در بازار ارز که باعث کاهش نرخ دلار تا 10 هزار تومان شد، از اوایل صبح امروز در حالی که صرافان کرکره‌های خود را بالا نبرده‌اند، تعدادی از دلالان با حضور در بازار اقدام به خریدوفروش ارز می‌کنند.
 
سقوط دیروز دلار باعث شد تا بسیاری از دلارهای خانگی روانه بازار شود و به نوعی ارز بر تقاضا پیشی بگیرد. اما این تنها دلیل کاهش قیمت دلار نبود.
 
مجیدرضا حریری عضو اتاق بازرگانی تهران و نایب رییس اتاق ایران وچین در گفت‌وگو با ایلنا افزایش اختیارات رییس بانک مرکزی از سوی سران قوا را در این روند دخیل می داند و باور دارد تنها عوامل اقتصادی در این کاهش موثر بوده است.
 
همچنین برخی افزایش عرضه ارز توسط بانک مرکزی و صنایع صادراتی مانند پتروشیمی‌ها را در کاهش نرخ دلار موثر می‌دانند.
 
از همین روی نرخ خرید دلار از صبح امروز متاثر از نوسانات روز گذشته در محدوده 10 هزار تومان تا 12هزار تومان و نرخ فروش در بازه قیمتی 13 تا 15 هزار تومان است. در ضمن نرخ خرید یورو نیز 15 هزار تومان است.
 
نکته جالب این بازار، فاصله گرفتن نرخ خرید و فروش در بازار است که به نوعی کم سابقه بوده است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head