نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
کد خبر: ۹۱۷۱۶
2018 September 27 - ۱۶:۲۳ - ۰۵ مهر ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت ضمن اعلام میزان توزیع بنزین و گازوئیل از افزایش تولید نفت‌گاز یورو۴ خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، دلبری - مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت - در جلسه کارگروه ملی آلودگی هوا در مورد میزان توزیع بنزین یورو4 از ابتدای سال تاکنون، اظهار کرد: روزانه 27 میلیون و 810 هزار لیتر بنزین یورو4 توزیع کرده‌ایم که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 22 درصد رشد داشته است.
 
وی ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون روزانه 9 میلیون و 387 هزار لیتر توزیع گازوئیل داشته‌ایم که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 6 درصد افزایش یافته است.
 
مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت با اشاره به اجرای تعهدات توزیع سوخت نفت گاز یورو4 گفت: در حال حاضر در 184 جایگاه سوخت گازوئیل یورو4 توزیع می‌شود.
 
دلبری با تاکید بر بهبود کیفیت هوا طی سال‌های اخیر اظهار کرد: در سال 1387 میزان دی اکسید گوگرد در هوای تهران 40.56 ppb بوده است. این در حالیست که در سال 1396 این عدد به 7.17 ppb کاهش یافته است. بنابراین در سال 1396 حتی یک روز دارای دی اکسید گوگرد غیر مجاز نداشتیم.
 
مدیر تامین و توزیع سوخت وزارت نفت تاکید کرد: حجم تولید نفت‌گاز در ماه جاری و ماه آینده با تغییراتی که در فرآیند تولیدات پالایشگاه ستاره خلیج فارس و بندر عباس ایجاد می‌شود بیشتر از حجم موجود خواهد بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head