نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
کد خبر: ۸۲۰۲۳
2018 May 09 - ۱۴:۲۷ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه / ۱۹ اردیبهشت ۹۷
پدال نیوز- در جریان معاملات امروز گروه خودرو در واکنش به خروج آمریکا از برجام یکدست سرخ پوش شد تا جایی که خرید سنگین حقوقی ها در نمادهای خودرو و خساپا هم جلودار این ریزش نبود.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، شاخص گروه خودرو امروز با ثبت افت 258 واحدی به ارتفاع 14 هزار و 548 واحد رسید و بازدهی گروه 1.74 درصد کمتر شد.  در آخرین روز کاری هفته، ارزش معاملات گروه خودرو و ساخت قطعات بالغ بر 37.6 میلیارد تومان شد که این رقم ناشی از دست به دست شدن تعداد 377.7 میلیون برگه سهم در 15.7 هزار نوبت معاملاتی بود.
 
گروه خودرو که بیشترین ضربه را از تحریم ها و خروج آمریکا از برجام خواهد خورد، از منفی ترینهای بازار امروز بود تا جاییکه نمادهای خزامیا، خپارس، خکاوه(صف فروش)، خاور(صف فروش)،  خاذین(صف فروش)،  ورنا، ختوقا(صف فروش)،  ختراک(صف فروش)،  خزر(صف فروش)،  خمحرکه(صف فروش)،  خمهر(صف فروش)،  خریخت، ختور و خدیزل تا حوالی 5 درصد منفی افت کردند.
 
از سوی دیگر نمادهای خودرو و خساپا علی رغم حمایت حقوقی، در حاشیه 3 درصد منفی به قیمتهای 237 و 73 تومان عقب نشینی کردند. نمادهای خاهن و خنصیر تنها نمادهای مثبت متعادل گروه بودند، مابقی نیز افت متعادل داشتند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head