نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۵
کد خبر: ۸۱۵۵۵
2018 May 01 - ۱۳:۴۲ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: وجه تراکنش‌های انجام شده در جایگاه‌ها همچنان با تاخیر ۱۲ الی ۲۴ ساعته و بعضا تا یک هفته بعد به حساب جایگاه داران واریز می‌شود و تلاش جایگاه داران برای تغییر مرجع بانکی بی فایده بوده است.
به گزارش پدال نیوز، در حالی که موضوع بد حسابی یکی از بانک‌ها با جایگاه داران سوخت برای پرداخت بدهی چندی پیش از سوی خبرگزاری میزان پیگیری شد، که هنوز خبری از تسویه این بانک عامل با جایگاه داران به گوش نمی‌رسد.
 
به علاوه خبری مبنی بر تخلف جایگاه داران در گران فروشی بنزین و مخلوط کردن هوا و آب با بنزین در جایگاه‌ها مطرح شده که تمامی این موارد را از رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت پیگیری کردیم.
 
حاج محمد رضا در خصوص آخرین وضعیت پرداخت بدهی بانک ملت به جایگاه داران سوخت بیان کرد: هنوز بانک ملت بدهی معوقه ۹۸ میلیارد تومانی خود را به جایگاه داران سوخت پرداخت نکرده است و زیر بار این بدهی نمی‌رود و برای پیگیری این موضوع به دنبال یک سیستم وکالت هستیم تا صفر تا صد را بررسی و از این بانک شکایت کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه هنوز زمان واریز وجه از سوی بانک ملت به حساب جایگاه داران با تاخیر انجام می‌شود، اظهار کرد: وجه تراکنش‌های انجام شده در جایگاه‌ها همچنان با تاخیر ۱۲ الی ۲۴ ساعته و بعضا تا یک هفته بعد به حساب جایگاه داران واریز می‌شود.
 
رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت با اشاره به اینکه امکان تغییر مرجع بانکی برای جایگاه داران سوخت در حال حاضر وجود ندارد، گفت: به علت سیتره بانک ملت در این موضوع در حال حاضر امکان تغییر مرجع بانکی وجود ندارد و تلاش برای تغییر از سوی جایگاه داران راه به جای نبرده است.
 
وی در پاسخ به شایعه‌ای مبنی بر تخلف برخی از جایگاه داران در فروش بنزین گفت: این موضوع صحت ندارد مگر اینکه از عدم اطلاع افراد با فشار روی ارهم نازل این سوء استفاده صورت گیرد در غیر این صورت نازل‌ها سالم و دوربین‌های جایگاه‌ها در هر لحظه چک می‌شود و هر یک از مشتریان اگر نسبت به این موضوع ابهامی دارند می‌توانند از مسئول جایگاه درخواست چک کردن دوربین و بررسی موضوع را داشته باشند.
 
در پاسخ سوالی مبنی بر صحت مخلوط کردن آب و هوا با بنزین در جایگاه‌های سوخت بیان کرد: به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد، زیرا در صورت مخلوط بودن بنزین با آب اتومبیل درجا دود خواهد کرد و هوا موجود در بنزین نیز باعث انفجار خودرو خواهد شد.
 
حاج محمد رضا در توضیح اجرایی شدن طرح کهاب گفت: فاز اول طرح کهاب اجرایی شد و برای اجرای فاز دوم نیز با شرکت نفت در حال مذاکره هستیم و خوشبختانه تمامی ذی نفعان همکاری خوبی برای اجرایی شدن این طرح داشته اند و امیدواریم با وجود این شرایط سریعا مراحل بعدی نیز اجرایی شود.
 
به گزارش خبرگزاری میزان، طرح کهاب پروژه‌ای در راستا صرفه‌جویی اقتصادی در مصرف سوخت به حساب می‌آید که از سال ۱۳۹۳ کلید خورده و هم اکنون در اواسط راه به دنبال جذب سرمایه گذار است.
 
 
منبع: میزان
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head