نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۹
کد خبر: ۸۱۱۱۵
2018 April 25 - ۰۹:۳۵ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
یورو ۴به ۱۵ شهر می‌رسد
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی آخرین وضعیت توزیع نفت گاز و بنزین یورو چهار را تشریح کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ، سیدمحمدرضا موسوی خواه  درمورد توزیع بنزین یورو چهار در کلان شهرها و شهرهای کشور گفت: به غیر از هشت کلان شهری که در آن ها بنزین یورو چهار توزیع می شود، تا پایان سال بنزین یورو چهار در 15 شهر توزیع می شود.
 
وی افزود: این شهرها شامل شهرهایی در مسیر استان خراسان رضوی، شهرهایی از بندرعباس تا اصفهان،  اصفهان تا خوزستان و تهران تا خوزستان می شود. البته در حال حاضر نیز بنزین یورو چهار در برخی از شهرهای مذکور توزیع می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی  از توزیع نفت گاز یورو چهار تا دوماه دیگر در سراسر کشور خبر داد و گفت: تا دو ما دیگر توزیع نفت گاز یورو چهار در جایگاه های کل کشور اجرایی می شود.
 
بر اساس این گزارش، علیرضا صادق آبادی، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در آخرین نشست خبری خود درباره تولید بنزین یورو ٤ در پالایشگاه‌های اراک، تبریز، اصفهان و آبادان توضیح داد: در این پالایشگاه‌ها روزانه ٣٢ میلیون لیتر بنزین یورو ٤ تولید می‌شود که میانگین تولید روزانه پارسال ٢٨ میلیون لیتر بوده است، همچنین مقدار تولید بنزین یورو 5 در پالایشگاه ستاره خلیج فارس 12 میلیون لیتر در روز است.
 
بر این اساس مجموع تولید بنزین یورو 4 در پالایشگاه اراک 17 میلیون، در پالایشگاه تبریز 1.5 میلیون لیتر، در پالایشگاه اصفهان 12 میلیون لیتر و در پالایشگاه آبادان 1.5 میلیون لیتر است.
 
وی درباره تولید نفت‌گاز یورو 4 توضیح داد: تولید نفت‌گاز یورو 4 در پالایشگاه‌های تهران، اراک، اصفهان و لاوان روزانه ٢٨ میلیون لیتر است که میانگین روزانه تولید در سال 96، ٢٦ میلیون لیتر بوده است؛ حجم تولید گازوئیل به 105 تا 110 میلیون لیتر افزایش می‌یابد که 70 میلیون لیتر از آن یورو 4 خواهد بود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head