نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
کد خبر: ۸۰۴۴۰
2018 April 16 - ۱۴:۱۹ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: معاون توسعه و کسب و کار کرمان موتور عواید حاصل از عرضه و انتشار این اوراق را با هدف افزایش ظرفیت تولید و فروش محصولات اعلام کرد.
به گزارش پدال نیوز، انتشار 2 هزار میلیارد ریال اوراق رهنی از سوی کرمان موتوردر سال جاری ۵ تا ۱۰ درصد سهام شرکت کرمان موتور در بازار سرمایه عرضه خواهد شد.
 
حامد شادکام معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار کرمان موتور، با اعلام این خبر گفت: راهبرد ما برای حضور در بازار سرمایه بلندمدت خواهد بود تا هم شاهد نقدشوندگی دارایی ها، تامین منابع مورد نیاز و هم جذب سرمایه گذار در صنعت خودرو باشیم.
 
وی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بورس و بانک و بیمه با بیان اینکه هیچ محدودیتی در عرضه سهام کرمان موتور نداریم، اظهار داشت: کرمان موتور از حضور و درخواست برای سهام های مدیریتی و کلان در زمان عرضه سهام نیز استقبال خواهد کرد.
 
شادکام مهمترین دلیل حضور خودروساز کرمانی در بازار سرمایه کشور را شفافیت دانست و تصریح کرد: کرمان موتور از زیرساخت مناسب برای توسعه و افزایش ظرفیت تولید خودرو برخوردار است و به طور حتم حضور در بازار سرمایه با توجه حداکثری به منافع تمام ذینفعان صورت می گیرد و ادامه می یابد.
 
انتشار ۲۰۰۰ میلیارد ریال اوراق رهنی از سوی کرمان موتور
 
معاون توسعه و کسب و کار کرمان موتور در ادامه از انتشار و عرضه ۲ هزار میلیارد ریال اوراق رهنی با سر رسید ۳ ساله خبر داد.
 
وی عواید حاصل از عرضه و انتشار این اوراق را با هدف افزایش ظرفیت تولید و فروش محصولات اعلام کرد.
 
شادکام در بخش دیگری از سخنان خود به افزایش ظرفیت تولید، راه اندازی خطوط تولید و احداث خط رنگ جدید در کرمان موتور اشاره و اظهار کرد: با توجه به این موارد سعی داریم که از تمام ظرفیت بازار سرمایه به منظور حضور بلند مدت و هدفمند بهره مند شویم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head