نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
کد خبر: ۸۰۴۳۷
2018 April 16 - ۱۴:۱۰ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدا لنیوز: محصولات شرکت موتورسیکلت سازی یاماها برای 7 امین سال پیاپی از سوی موسسه آلمانی رد دات برنده جایزه بهترین طراحی سال شدند.
به گزارش پدال نیوز، باز هم به رسم همیشه موسسه آلمانی رد دات اقدام به معرفی برترین طراحی های سال در اکثر زمینه ها کرده و شرکت یاماها به برنده ثابت این جایزه در زمینه طراحی موتورسیکلت-اسکوتر ها تبدیل شده است.

یاماها که از سال 2012 میلادی به طور مستمر برنده بهترین طراحی رد دات شده است، امسال نیز به واسطه طراحی دو محصول «TMax DX» و «XMax300» موفق به تداوم موفقیت خود در زمینه طراحی موتورسیکلت-اسکوترها شد و این دو محصول از سوی موسسه رد دات به عنوان برترین طراحی سال 2018 میلادی شناخته شدند.

یاماها برنده جایزه بهترین طراحی سال شد

یاماها برنده جایزه بهترین طراحی سال شد

این جایزه یکی از معتبرترین جوایز طراحی محصولات در سراسر دنیاست که در بخش‌های مختلفی اهدا می‌شود و امسال 6300 محصول از 59 کشور در این رقابت حضور داشتند. مسابقات «رد دات» یا همان نقطه قرمز از سال  1954 میلادی تا کنون، به ارزیابی کیفیت و نوآوری در سطح بین المللی می‌پردازد و به میدان رقابت جهانی اکثر شرکت های  دنیا در زمینه طراحی محصولات مصرفی بدل شده است.

شایان ذکر است که خودروهای برتر امسال در مسابقات رد دات نیز بدین شرح اند که خودروی استونیک در بخش کراس‌اورهای فشرده و نسل سوم پیکانتو در بخش‌ خودروهای شهری توانستند جایزه طراحی رد دات را از آن خود کنند و خودرو استینگر نیز عنوان «بهترین بهترین‌ها» را در بخش طراحی حمل‌و‌نقل کسب کرد. خودروی هیوندایی «کنا» در بخش آفرود و شاسی‌بلند جایزه بهترین طراحی را برد و خودروی «نکسو» نیز در بخش‌ فرعی این رقابت موفق به کسب جایزه شد.

خودروکار
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head