نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
کد خبر: ۸۰۴۳۴
2018 April 16 - ۱۳:۵۰ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه / ۲۷ فروردین ۹۷
پدال نیوز- در حالی که اکثریت نمادها بورس امروز شاهد کاهش در قیمت پایانی بودند نمادهای گروه خودرو توانستند از رشد قابل قبولی برخوردار باشند به ویژه در تعدادی نماد قطعه ساز رشد مثبت کامل را شاهد بودیم، گرچه خشرق و خموتور نیز صف فروش داشتند.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، نمادهای گروه خودرویی در ادامه نوسانات نسبتا مثبت روز گذشته ، امروز نیز معاملات پر حجم تری را به تصویر کشیدند و شاهد رشد قیمت اکثر نمادها بودیم، به طوریکه شاخص گروه با افزایش 304 واحدی به ارتفاع 15 هزار و 81 واحد رسید.
ارزش معاملات امروز خودروییها 10.5 میلیارد تومان بود که این رقم از دست به دست شدن 105.7 میلیون برگه سهم خودرویی در 7 هزار نوبت معاملاتی ناشی شده بود.
امروز خودروسازان سنگین در راس توجه قرار گرفته و سایر نمادها را به دنبال خود در مسیر سر بالایی قرار دادند. با این حال نگرانی ها از بابت تحولات منفی سیاسی موجب شد تا خودورییها به رشد مثبت متعادل اکتفا کنند و در میانه بازار قدرت تقاضای گروه کمتر شد به طوریکه نمادهای ختور، خموتور، خنصیر، خدیزل، خشرق و خلنت اقت قیمتی تجربه کردند در این بین خشرق و خموتور صف فروش تشکیل دادند.
این درحالی بود که نمادهای خکاوه، خرینگ، خوساز، خکمک و خمهر جسورانه با شرد مثبت کامل صف خرید تشکیل دادند. از سویی دیگر خودرو با رشد 2.56 درصدی به 2,484 ریال رسید،ولی قیمت معاملاتی سهم صفر منفی شد. خساپا نیز در حاشیه 2 درصد مثبت به قیمت 782 ریال رضایت داد.
گفتنی است از دید تکنیکال شاخص گروه خودرو در آخرین گام اصلاحی خود به سر میبرد، لذا انتظار می رود گروه خودرو از هفته آتی پرتقاضا تر ظاهر شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head