نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
کد خبر: ۸۰۴۳۰
2018 April 16 - ۱۳:۲۳ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- سیدنواب حسینی منش، مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران از افزایش ساعت کار مرکز معاینه فنی بیهقی تا ساعت ۲۴ خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سید نواب حسینی منش اظهار داشت: برای رفاه حال شهروندان دو مرکز بیهقی و آبشناسان از امروز، 27 فروردین، 24 ساعته خواهند شد.
 
وی افزود: با توجه به افزایش مراجعات مردمی به مراکز معاینه فنی و درخواست مکرر مردم مبنی بر ارائه شیفت شبانه در این مراکز، ساعت کاری مرکز بیهقی از ساعت 7 صبح تا 24 شب خواهد بود.
 
مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران با بیان اینکه روزانه پنج الی 6000 مراجعه به مراکز معاینه فنی ثبت می‌شود، گفت: پیش از این مرکز معاینه فنی آبشناسان تا ساعت 24 فعالیت می‌کرد ، اما از امروز مرکز بیهقی نیز تا ساعت 24 فعال خواهد بود.
 
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران با بیان اینکه به شاغلان و کارمندان توصیه می‌شود که از ساعت 16 به بعد به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند. چرا که خلوت‌تر است، گفت: همچنین سامانه 41787 پاسخگوی سوالات مراجعان است.
 
وی در پایان تصریح کرد:  همچنین مراجعان می‌توانند قبل از رفتن به مراکز معاینه فنی عدد یک را به سامانه 2000112، پیامک کنند تا از مراکز خلوت و میزان مدت انتظار در صف باخبر شوند./
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head