نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
کد خبر: ۸۰۴۱۳
2018 April 16 - ۱۲:۳۲ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- سرپرست مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از اصلی ترین بخش های طرح کهاب جمع‌آوری و بازیافت بخارات بنزین در نازل های پمپ بنزین ها بود که متاسفانه وزارت نفت اقدامی انجام نداده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مسعود زندی سرپرست مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست در رابطه با جمع آوری بخار بنزین در جایگاه های سوخت در کلان شهرها اظهار کرد: سازمان حفاظت محیط زیست در رابطه با جمع آوری بخار بنزین با وزارت نفت مکاتبات زیادی کرده که متاسفانه وزارت نفت در این امر تاکنون کم کاری داشته است.
وی افزود: یکی از اصلی ترین بخش های مطرح شده در طرح کهاب جمع‌آوری و بازیافت بخارات بنزین در نازل های پمپ بنزین ها بود که متاسفانه دراین قسمت نیزهیچ اقدامی صورت نگرفته است.
 
سرپرست مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وزارت نفت طرح کهاب را تنها برای بخشی از انبارهای نفت ، نفت کش ها و تانکرهای داخل پمپ بنزین ها آن هم به صورت محدود انجام داده است که از نظر سازمان حفاظت محیط زیست کافی نیست .
 
زندی در پایان تصریح کرد: آنچه که برای سازمان حفاظت محیط زیست اهمیت دارد موضوع جمع آوری بخارات بنزین از نازل ها است که متاسفانه در این قسمت تاکنون طبق مصوبه قانون هوای پاک هیچ اقدامی انجام نشده است .
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head