نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
کد خبر: ۷۹۹۲۴
2018 April 09 - ۰۹:۱۸ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: امروز رگبار باران و رعدوبرق در برخی مناطق استان‌های اصفهان، چهارمحال‌وبختیاری، شرق کرمانشاه، جنوب همدان و مرکزی خواهیم داشت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران: براساس آخرین تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی بیانگر رشد ابر‌های همرفتی، گاهی رگبار باران رعد و برق و وزش باد در برخی مناطق استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شرق کرمانشاه، جنوب همدان و مرکزی، لرستان، کرمان، یزد، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعد از ظهر دوشنبه است.

روز سه شنبه سامانه بارشی از غرب کشور وارد می‌شود و سبب بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس از جمله آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، جنوب همدان و مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد می‌شود همچنین در جنوب اصفهان، شمال فارس، غرب یزد، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه با تقویت این سامانه در نوار غربی کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، غرب اصفهان، شمال فارس و جنوب کرمان پیش بینی می‌شود. در ایلام، شمال خوزستان، شمال کرمانشاه، جنوب کردستان بارش شدت بیشتری دارد.
 
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head