نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
کد خبر: ۷۹۵۱۰
2018 April 03 - ۱۱:۴۲ - ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: با افزایش ۲۲ درصدی تردد در جاده های استان میزان مصرف بنزین در مدت اجرای طرح نوروزی از مرز ۳۴ میلیون لیتر گذشت و ۱۶ درصد افزایش یافت.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر ، سرهنگ نصرالله بیگلری دقایقی اظهارداشت: محورهای مواصلاتی استان قزوین به دلیل قرار گرفتن در مسیر استانهای مهم کشور از موقعیت ویژه ای برخوردار است و در این ایام نیز شاهد افزایش تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان بودیم.
 
وی بیان کرد: در مدت 19 روز از اجرای طرح نوروزی شاهد کاهش تعداد سوانح فوتی به میزان 33.3 درصد و سوانح جرحی به میزان 7.5 درصد بودیم.
 
رئیس پلیس راه استان قزوین یادآورشد: همچنین تعداد سوانح جاده ای منجر به جرح رانندگان و سرنشینان در مدت یادشده 7.5 درصد کاهش  و سوانح خسارتی نیز 7 درصد کاهش داشته است.
 
وی اظهارداشت: همچنین تعداد کشته های جاده ها در مدت یادشده 52.9 درصد و تعداد مجروحان 7.9 درصد کاهش داشته است.
 
19 میلیون خودرو در راههای استان تردد کردند
 
سرهنگ بیگلری در ادامه بیان کرد: در روز گذشته 762 هزار و 792 خودرو از راههای مواصلاتی استان عبور کردند که در مجموع از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون شاهد افزایش 14.3 درصدی خودروها بودیم.
 
وی گفت: همچنین تعداد تردد نوروزی در مدت 19 روز گذشته به 19 میلیون و 226 هزار و 439 مورد رسید که این رکورد نیز در مسافرت های نوروزی ثبت شد.
 
رئیس پلیس راه استان قزوین افزود: تردد در راههای مواصلاتی استان قزوین در مدت 19 روز از زمان اجرای طرح نوروزی تاکنون 22.2 درصد افزایش داشته است.
 
مصرف بنزین 16 درصد افزایش یافت
 
وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به افزایش تعداد سفرهای نوروزی و ترافیک در جاده ها شاهد بالا رفتن مصرف سوخت هم بودیم و در مدت 19 روز گذشته میزان مصرف بنزین از مرز 34 میلیون و 702 هزار و 800 لیتر گذشت.
 
سرهنگ بیگلری بیان کرد: میزان مصرف بنزین در مدت یاد شده در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 16.1 درصد افزایش داشته است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head