نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰
کد خبر: ۷۹۳۶۳
2018 April 01 - ۱۱:۵۸ - ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام ۴ هزار و ۴۰۵ ماموریت امدادی تلاشگران هلال‌احمر به مسافران نوروزی از ۲۴ اسفند سال گذشته تا ساعت ۸ صبح ۱۲ فروردین امسال، گفت: در این مدت ۴۹ هزار و ۷۲۱ تن از هموطنان در اقصی نقاط کشور خدمات امدادی لازم را دریافت کرده‌اند.
به گزارش پدال نیوز، مرتضی سلیمی با ارائه جزئیات اجرای طرح امداد و نجات نوروزی هلال‌احمر در 18 روز گذشته و با اشاره به انجام 4 هزار و 405 ماموریت امدادی تلاشگران هلال‌احمر به مسافران نوروزی از 24 اسفند سال گذشته تا ساعت 8 صبح 12 فروردین امسال، گفت: در این مدت 49 هزار و 721 تن از هموطنان در اقصی نقاط کشور خدمات امدادی لازم را دریافت کرده‌اند. از میان 49 هزار و 721 مسافر نوروزی دریافت‌کننده خدمات امدادی هلال‌احمر در سراسر کشور، 2881نفر از خطر حوادث نجات یافتند،2075 مصدوم به مراکز درمانی منتقل و 32 هزار و 141 مسافر با تلاش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به صورت سرپایی مداوا شدند.
 
وی با اشاره به اسکان 13 هزار و 581 تن از مسافران نوروزی، اظهارکرد: از این تعداد 828 نفر به صورت اضطراری اسکان داده و در مجموع 12 هزار و 753 نفر از مسافران نوروزی نیز از خدمات اسکان هلال‌احمر بهره‌مند شدند.
 
بنابراعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به عملیات رهاسازی مصدومان در سوانح ترافیکی اشاره و اظهار کرد: 331 مورد عملیات رهاسازی انجام شد و 632 مصدوم سوانح ترافیکی رهاسازی شدند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head