نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
کد خبر: ۷۸۲۴۴
2018 March 13 - ۱۶:۲۹ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
فرمانده انتظامی لرستان:
پدال نیوز- فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به کاهش هفت درصدی تصادفات منجر به فوت در این استان ، گفت: همیاران پلیس نقش تاثیرگذار در کاهش تصادفات در جاده های این استان داشته اند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، سردار حاجی محمد مهدیان نسب روز سه شنبه در همایش آماده باش همیاران پلیس در دبستان خدیجه کبری(س) خرم آباد ، افزود: جاده، خودرو و انسان از جمله عوامل تصادفات هستند و کاهش تلفات جاده ای تنها کار پلیس نبوده و در این راستا مردم باید همیار پلیس باشند.
وی با تقدیر از آموزش و پروش و پلیس راهور در خصوص نهادینه کردن فرهنگ همیاران پلیس، گفت: انتقال بایدها و نبایدها رانندگی توسط همیاران که قشر دانش آموز جامعه را در بر می گیرد به والدین می توانند در کاهش تصادفات نقش مهمی داشته باشد.
وی آرامش بهاری با نظم و امنیت را شعار پلیس در سال نو دانست و افزود: همیاران پلیس باید سفیران امربه معروف و نهی از منکر هستند و تلاش پلیس همواره در ایام مختلف کنترل ترافیک و کاهش تصادفات است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان نیز در ادامه گفت: کیفیت خودروها، عدم توسعه زیرساخت ها و قانون گریزی رانندگان از عوامل بروز تصادفات هستند.
سرهنگ منوچهر با بیان اینکه تصادفات منجر به فوت در سال ٩٦ نسبت به سال گذشته در لرستان هفت درصد کاهش داشته است ، افزود: آموزش و اطلاع رسانی راهبرد اصلی پلیس راهور بوده و با اجرای قانون از خودرو محوری به انسان محوری تغییر رویکرد خواهیم داد.
وی به آموزش ٣٧هزار دانش آموز همیار پلیس در مقاطع تحصیلی مختلف در استان اشاره کرد و گفت: این آموزش به همیاران پلیس با هدف تذکر به والدین در حین رانندگی داده شده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head