نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
کد خبر: ۷۸۲۱۹
2018 March 13 - ۱۳:۰۱ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
مدیرعامل سایپا:
پدال نیوز- مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از تولید خودروی کوئید در این شرکت خبر داده و اظهار کرد که خودروی C۳ مشترک تولیدی با سیتروئن استانداردهای 85 گانه جدید را پاس کرده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، محسن جهرودی در حاشیه امروز در مراسم تحویل 2000 دستگاه خودروی تجاری سایپا دیزل اظهار کرد: با رنو در حال توافق هستیم که خودروی کوئید را تولید کنیم. قیمت عرضه مدل پایه این خودرو حدود 30 میلیون تومان خواهد بود که البته روی پلت‌فرم‌ها شش مدل خودروی مختلف تولید می‌شود.


 
وی در پاسخ به اینکه آیا شرط شما برای واگذاری سایت بن رو در اختیار گرفتن تولید خودروی کوئید است خاطرنشان کرد: هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، مگر اینکه رنو کوئید را در همکاری مستقیم با سایپا تولید کند و شرط همکاری ما با رنو در اختیار گرفتن پلت‌فرم کوئید است.
 
او در پاسخ به اینکه کدام خودروی داخلی است که به گفته رئیس سازمان ملی استاندارد ایران استانداردهای 85 گانه جدید را پاس کرده است، اظهار کرد: این خودروی C3 که محصول مشترک تولیدی با سیتروئن است، از سال آینده عرضه آن آغاز خواهد شد.
 
وی در پاسخ به زمان از رده خارج کردن پراید اظهار کرد: استراتژی کلان ما جایگزین پراید است البته باید در نظر داشت که تقاضای بالایی برای این خودرو وجود دارد.
 
جهرودی با بیان اینکه ما فقط در سایپا 49 هزار نفر پرسنل داریم، خاطرنشان کرد: با این حال برای پراید برنامه داریم که تولید این خودرو را کاهش داده و با محصولات دیگر جایگزین کنیم. در همین راستا در حال حاضر تولید پراید به حدود 25 درصد محصولات کاهش یافته است که کاهش قابل ملاحظه‌ای است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head