نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
کد خبر: ۷۸۲۰۷
2018 March 13 - ۱۱:۳۹ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران از تعطیلی زودهنگام‌تر نوبت عصر مدارس خبر داد؛ همچنین آموزش‌وپرورش شهر تهران دراین‌باره تصمیم کلی ابلاغ نکرده است بلکه این مسئله به مدیران مدارس واگذار شده است.
به گزارش پدال نیوز، علیرضا راهپیما  درباره تعطیلی زودتر مدارس شهر تهران به‌دلیل شب چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: دراین‌باره تصمیمی گرفته نشده است و ورود اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به این موارد باعث می‌شود ورود به هر موضوعی شیوع یابد.
 
وی افزود: قانون روش‌هایی را پیش‌بینی کرده است و در آئین‌نامه‌های اجرایی روش‌هایی وجود دارد که مدیران می‌توانند از این روش‌ها برای برنامه‌ریزی استفاده کنند، به‌عنوان مثال شورای معلمان که باید هر ماه یک بار تشکیل شود می‌تواند سه‌شنبه آخر سال برگزار شود و، چون تمام معلمان باید در شورا حاضر شوند، مدیران مدارس این مجوز را دارند که دو ساعت زودتر مدارس را تعطیل کنند.
 
رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهر تهران گفت: این موارد بخشی از راهکار‌های قانونی است که در اختیار مدیر مدرسه است و نیازی نیست که اداره کل یا مناطق آموزش و پرورش به این موضوع ورود پیدا کنند و مدیر مدرسه می‌تواند دراین‌باره برنامه‌ریزی کند.
 
به گزارش تسنیم، اصغر خلیلی رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران نیز گفته است: نوبت عصر مدارس شهرستان‌های استان تهران امروز (سه‌شنبه ۲۲ اسفند) دو ساعت زودتر تعطیل می‌شوند.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head