نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
کد خبر: ۷۷۸۰۱
2018 March 07 - ۱۴:۲۹ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه /۱۶ اسفند ۹۶
پدال نیوز- شاخص کل گروه خودرو در جریان معاملات آخرین روز کاری هفته با کاهش ۱۶۱ واحدی معادل ۰.۹۹ درصدی به ارتفاع ۱۶ هزار و ۵۸۱ واحد رسید.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، ارزش معاملات امروز گروه خودرو 18.3 میلیارد تومان بود که از جابه جایی 177 میلیون برگه سهم در 13 هزار نوبت معاملاتی حکایت داشت. در این میان خزامیا با 72.6 میلیون حجم و ارزش معاملاتی 6 میلیارد تومان بخش اعظم نقدینگی گروه را در دست داشت.
نماد خکاوه که دیروز به دلیل اعلام تعدی منفی سنگین 180 درصدی متوقف و جو گروه را منفی تر از قبل کرد، امروز با افت نزدیک 16 درصدی قیمت به گردونه معاملات بازگشت.
در گروه خودرو نمادهای خودرو و خاور جهت برگزاری مجمع فوق العاده و انتخاب اعضای هیات مدیره متوقف هستند که براساس شنیده‌ها، مجمع امروز خودرو به دلیل حد نصاب نرسیدن سهامداران به تنفس خورد.
طی داد و ستدهای امروز شاهد صف فروش نمادهای خرینگ، خوساز، ختراک، خفنر، خپویش و خکمک (صف نهایتا جمع آوری شد) بودیم. از سویی نمادهای دیگری هم بودند که در حاشیه 4 درصد منفی نوسان کردند ولی صف فروش نشدند. در طرف مقابل براساس قیمت پایانی رشد قیمتی خکار در حاشیه 3 درصد مثبت خودنمایی میکرد. خزامیا نیز بیش از 3 درصد رشد کرد ولی قیمت پایانی سهم به رشد 0.6 درصدی رضایت داد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head