نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
کد خبر: ۷۷۷۹۶
2018 March 07 - ۱۳:۰۹ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مراسم رونمایی از اپلیکیشن درخواست سوخت پیدو(Pido) با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، شهردار منطقه ۲ و مدیران عامل شرکت گروه داده پردازی بانک پارسیان و تاپ برگزار شد.
به گپزارش پدال نیوز به نقل از مهر، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عصر روز گذشته دوشنبه، 14 اسفندماه، در آیین گشایش رسمی طرح خودروهای سوخت‌رسان سیار گفت: با کمک شرکت خصوصی پتروآیریک، تجربه تازه‌ای در زمینه سوخت‌رسانی ایجاد شده است.
 
وی با بیان این‌که این پروژه با موفقیت به پایان رسیده است، افزود: هرچه یک پروژه ذینفعان بیشتری را راضی کند موفق‌تر است، بنابراین با توجه به این‌که طرح سوخت‌رسان سیار می‌تواند جمع زیادی از ذی‌نفعان را راضی کند، طرح موفقی خواهد بود.
 
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: وزارت نفت، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان ملی استاندارد، مالکان جایگاه‌های عرضه سوخت و به‌ویژه مردم از جمله ذی‌نفعان پروژه سوخت‌رسان سیار هستند.
 
در بخش دیگری از این مراسم پورنجبر مدیرعامل گروه داده پردازی پارسیان ضمن معرفی توانمندی‌های این شرکت در حوزه های مختلف پرداخت، از آمادگی کامل خود برای ارائه سرویس‌های پرداخت نوین و امن به نهادها و سازمان‌های مختلف از جمله شهرداری‌ها خبر داد که می تواند منجر به افزایش رفاه و آسایش برای هموطنان شود.
 
گفتنی است این پروژه با همکاری مشترک شرکت های پترو آیریک و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) به بهره برداری رسیده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head