نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
کد خبر: ۷۷۶۲۶
2018 March 05 - ۱۴:۵۳ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
خودرویی ها در بازار سرمایه / ۱۴ اسفند ۹۶
پدال نیوز- گروه خودرو امروز هم در سراشیبی سقوط افتاد، نماد خزامیا نیز که چند روزی نقدینگی بالایی جذب کرده بود، صف خود را عرضه و معادل ۲.۷۵ درصد کاهش قیمتی تجربه کرد.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، در پایان بازار امروز نماد خودرو جهت برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره متوقف گردید. این درحالی بود که در میانه بازار با افت 3 درصدی به 2,714 ریال رسید. خساپا نیز با کاهش 0.44 درصدی در قیمت پایانی 900 ریال آرام گرفت.
در مجموع جو گروه منفی بود مگر در دو نماد ختراک و خموتور که در این میان ختراک با ثبت رشد مثبت کامل صف خرید بود. باتوجه به این جو نامناسب گروه شاخص خودروییها با کاهش 341.5 واحدی معادل 1.96 درصد به ارتفاع 17 هزار و 62 واحد رسید.
طی داد و ستدهای امروز ارزش معاملات گروه خودرو 35.6 میلیارد تومان بود که از دست به دست شدن بیش از 316 میلیون برگه سهم در 21 هزار و 723 نوبت معاملاتی حکایت داشت.
امروز نمادهای بسیاری در حاشیه 4 درصد منفی نوسان کردند و به صف فروش رسیدند، در این بین  میتوان به خاور  اشاره کرد که با کاهش 4.91 درصدی صف فروش بود و حقوقی عمده این سهم 20 میلیون عرضه کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head