نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
کد خبر: ۷۷۵۹۷
2018 March 05 - ۱۴:۰۴ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
مدیر عامل پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد:
پدال نیوز: مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز و انتقال سفرهای خارجی به داخل ، پیش‌بینی می‌شود میانگین مصرف سوخت در ایام نوروز بیش از ۱۰ درصد افزایش یابد.
به گزارش پدال نیوز، درباره ذخایر نوروزی سوخت در جایگاه‌ها اظهار داشت: ما اکنون ذخایر بسیار خوبی داریم و با یک آمادگی مناسب‌تر نسبت به سال‌های گذشته به پیشواز نوروز می‌رویم.   
 
وی پیش بینی کرد که میانگین مصرف سوخت تا 15 فروردین بیش از 10 درصد افزایش یابد و این در حالی است که سال گذشته رقم افزایش کمتر از 8 درصد بوده است، مضاف بر اینکه در سال جاری با توجه به افزایش نرخ ارز، سفرهای خارجی به داخلی انتقال می‌یابد.
 
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه با بیان اینکه از هفته گذشته بازدید از جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر کشور آغاز شده، خاطرنشان کرد: ما چندین مرحله از جایگاه‌ها بازدید و تمامی شرایط را رصد کرده و آمادگی لازم را برای عرضه بهینه سوخت در ایام نوروز داریم.
 
وی درباره نحوه پرداخت‌ در جایگاه‌ها نیز بیان کرد: در پرداخت نقدی و سامانه شاپرک مشکلی برای جایگاه‌داران وجود ندارد و جایگاه‌داران هر 24 ساعت یکبار می‌توانند خرید کنند، تعدادی از جایگاه‌ها نیز در روز چند بار خرید می‌کنند که 24 ساعت به اعتبارشان اضافه کرده و به 72 ساعت افزایش داده‌ایم.
 
منبع:ایلنا
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head