نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
کد خبر: ۷۷۵۳۶
2018 March 04 - ۱۳:۳۷ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
در کارگروه کاهش آلودگی هوا مطرح شد؛
پدال نیوز- معاون عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه امروز توسعه زیرساخت های الکترونیک از نان شب برای شهرهای ما واجب تر است گفت: قطعا این موضوع در جلوگیری از آلودگی هوا نقش بسزایی دارد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، معاون عمرانی استانداری تهران در دوازدهمین نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران، با اشاره به پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران درباره درج مفاد قانون هوای پاک و مصوبات دولت در موافقت نامه های هزینه ای گفت: در همه موافقت نامه های هزینه ای باید اجرای قانون هوای پاک و مصوبات پیشگیری از آلودگی هوا تهران به صورت الزام آور ذکر شود و در همه موافقت نامه های هزینه ای دستگاه های مستقر در استان تهران نیز وارد شود.
 
احمد تواهن ضمن تاکید بر ضرورت توسعه زیرساخت های الکترونیک در سطح استان تهران افزود: توسعه زیرساخت های الکترونیک برای شهرهای ما امروز از نان شب واجب تر است.
 
وی تاکید کرد: توسعه زیرساخت های الکترونیک قطعا در جلوگیری از آلودگی هوا و بهبود وضعیت سلامت شهروندان نقش بسزایی دارد.
 
معاون عمرانی استانداری تهران گفت: در وزارت ارتباطات دولت تدبیر و امید اقداماتی در این راستا انجام گرفته و مقرر شده قبل از سال 1397 پهنای باند لازم در شهرهای کشور توسعه یابد.
 
وی تاکید کرد: توسعه زیرساخت های الکترونیک در دستور کار دولت و به دنبال آن در دستور کار استانداری تهران و مشخصا در دستور کار کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران قرار دارد.
 
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این نشست اعلام کرد: بیشترین سهم رشد اشتغال در سال های 1396 تا 1400 به بخش ارتباطات و هوشمندسازی اختصاص دارد.
 
عدالتی افزود: نرخ رشد اشتغال سالانه 8 درصد برنامه ریزی شده در حالی که برای حوزه ارتباطات ظرفیت سالانه 15 درصد لحاظ شده است.
 
نشست کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران با حضور احمد تواهن معاون عمرانی استانداری تهران، کیومرث کلانتری مدیرکل محیط زیست استان تهران و تعدادی دیگر از دستگاه های استانی عضو این کارگروه صبح امروز برگزار شد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head