نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
کد خبر: ۷۷۲۴۹
2018 February 28 - ۱۴:۲۳ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که مجموع مرگ و میر عابران پیاده در آمریکا در سال گذشته میلادی (۲۰۱۷) نزدیک به ۶۰۰۰ نفر بوده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، بررسی‌ها حاکیست با توجه به علائم و نشانه‌های فزآینده‌ای که موجب حواس‌پرتی رانندگان و عابران پیاده می‌شوند برای دومین سال متوالی تلفات مرگ و میر عابران پیاده در آمریکا در سال 2017 میلادی 6000 نفر اعلام شده است.
 
اگرچه دلایل افزایش اخیر آمار تلفات عابران پیاده در این کشور به طور دقیق تعیین نشده اما کارشناسان معتقدند که استفاده از گوشی‌های هوشمند و همچنین مصرف ماری‌جوانا فاکتورهای کلیدی در تشدید این روند مرگبار هستند.
 
به گفته کارشناسان تایپ و ارسال پیام متنی با تلفن‌ همراه در حین راه رفتن به عامل خطرزایی در محیط‌های شهری تبدیل شده است. همچنین در کنار آن استفاده رانندگان از گوشی‌های همراه و تبلت حین رانندگی شرایط را برای مرگ و میر عابران پیاده خطرناک‌تر کرده است.
 
به گزارش یو اس ای تودی، افزایش تلفات مرگ و میر عابران پیاده در آمریکا در حالی مشاهده می‌شود که در ایمنی خودروها، پیشرفت‌هایی حاصل شده و سیستم‌های هشدار تصادف و دوربین‌های نظارتی ارتقا پیدا کرده است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head